Ripple CTO “اثبات مطلق” را ارائه می دهد که او ساتوشی نیست


فهرست

  • “اثبات قطعی که من ساتوشی نیستم”: مدیر ارشد فناوری ریپل
  • شوارتز همچنان اتهامات ساتوشی را رد می کند

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، دو عکس از رویدادی که به نظر می‌رسد رویداد بزرگ سالانه ارز دیجیتال Consensus2024 باشد، منتشر کرد. یکی از آنها سلفی با وبلاگ نویس محبوب سابق رمزنگاری معروف به BitBoy است.

“اثبات قطعی که من ساتوشی نیستم”: مدیر ارشد فناوری ریپل

کپشن طرف مقابل می‌گوید این «اثبات مطلق» است که نشان می‌دهد او ساتوشی ناکاموتو نیست و بیت‌کوین، ارز دیجیتال اصلی جهان را ایجاد نکرده است، همانطور که بسیاری از افراد جامعه رمزارز هنوز هم گمان می‌کنند. در این عکس، مدیر ارشد فناوری Ripple در کنار مردی ایستاده است که ماسکی درخشان دارد و شبیه فردی مانند ساتوشی ناکاموتو است که ترجیح می‌دهد ناشناس بماند.

در 29 مه، شوارتز اعلامیه ای را از طرف خود اعلام کرد

علاوه بر این، طبق یک توییت قبلی از آزمایشگاه های ریپل، شوارتز قصد داشت یک سخنرانی عمومی در مورد قابلیت همکاری چند زنجیره ای، قابلیت برنامه ریزی EVM، توکن سازی RWA و بسیاری موارد مهم دیگر ارائه دهد.

اخیراً، مدیر ارشد فناوری Ripple بیانیه مهمی را برای جامعه XRP بیان کرد. او اعتراف کرد که هرگز XRP را برای خرید ارزهای دیجیتال دیگر رها نکرده است. اما او بیت کوین را کنار گذاشت تا XRP و ETH بیشتری بخرد.

مرتبط با

شوارتز همچنان اتهامات ساتوشی را رد می کند

دیوید شوارتز، متخصص رمزنگاری، به عنوان یکی از سازندگان XRP Ledger به همراه جد مک کالب و آرتور بریتو شناخته می شود. او که گمان می رود ساتوشی ناکاموتو باشد، یکی از چهره های پیشرو در زمینه بلاک چین است. از جمله آدام بک، بنیانگذار و مدیر عامل Blockstream cypherpunk است، اگرچه هر دو به طور مداوم این شایعات را رد کرده اند.

شوارتز آخرین بار در اوایل ماه مه خود را در حال انجام این کار دید، زمانی که در توییتی نوشت که این ایده که مدیر ارشد ریپل یک بنیانگذار بیت کوین است، “صحیح نیست، اما قابل قبول است.” دلیلی که او این بار ضمن رد این ادعاها اعلام کرد این بود که Qt، ابزار توسعه نرم افزار محبوب مورد استفاده در کد بیت کوین را نمی دانست.

نیک بوگالیس، مدیر سابق مهندسی ریپل، به عقیده برخی از افراد جامعه رمزنگاری، ناکاموتو است. شوارتز گفت که بوگالیس Qt را می‌دانست، اما همچنان توییت کرد که “درست نیست، اما قابل قبول است.”


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید