ریپل CTO پس از اینکه رگولاتور کاربر توییتر را به دست هکرها از دست داد، SEC را شوخی کرد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری غول فین‌تک ریپل لبز، در گفتگو با X/Twitter به اخبار انفجاری اخیر مبنی بر اینکه حساب توییتر SEC توسط هکرهای ناشناس در معرض خطر قرار گرفته است، پرداخت.

مجرمان سایبری به دروغ اعلام کردند که سازمان بورس و اوراق بهادار به چند ناشر چراغ سبز نشان داده است.

Ripple CTO شوخی غم انگیزی در مورد SEC کرد

دیوید شوارتز، یکی از مهندسان فناوری اطلاعات که XRP Ledger را ایجاد کرده است، در مورد اخبار فوری مبنی بر هک شدن حساب توییتر SEC و متعاقباً هکرها در توییتی که SEC محصولات صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین را تایید کرده است، اظهار نظر کرد.

گری جنسلر، رئیس SEC، در توییتر این کلاهبرداری را توصیف کرد که به طور خلاصه ارز دیجیتال پرچمدار جهان، بیت کوین را تا 3.63 درصد (به بیش از 47000 دلار) افزایش داد اما سپس سقوط کرد و باعث شد BTC در منطقه 45500 دلار معامله شود. او این خبر را رد کرد.

مدیر ارشد فناوری ریپل اسکرین شات هایی از دو توییت از گری جنسلر را در توییت خود منتشر کرد. در اولین گزارش خود به تاریخ 16 اکتبر سال گذشته، عنوان شد که تنها منبع واقعی اطلاعات در مورد SEC و تصمیمات آن، SEC است. پست دوم دیروز منتشر شد، زمانی که جنسلر دیوانه وار توییت می کرد که خبر تایید ETF بیت کوین جعلی است و حساب SEC او به خطر افتاده است.

دیوید شوارتز در توضیح این تصاویر در توییتی نوشت: “چگونه شروع شد، چگونه پیش رفت.”

طبق گزارش CNBC، یک “طرف ناشناس” فقط برای مدت کوتاهی به حساب SEC دسترسی پیدا کرد تا اینکه تیم نظارتی به سرعت واکنش نشان داد و کنترل حساب را پس گرفت.

تصمیم آینده بیت کوین ETF قیمت بیت کوین را افزایش می دهد

هفته گذشته، جامعه بیت کوین به شدت تحت تاثیر تصمیم قریب الوقوع ETF بیت کوین قرار گرفت. تحلیلگران بلومبرگ انتظار داشتند که تنظیم کننده چندین شرکت را به طور همزمان در 10 ژانویه تأیید کند.

در حال حاضر 11 برنامه ETF بیت کوین در انتظار کمیسیون بورس و اوراق بهادار است، از جمله برنامه های BlackRock، Ark Invest، Grayscale و Fidelity. این شرکت‌ها که انتظار دارند ETF‌هایشان به زودی شروع به معامله کنند، کاهش هزینه‌های مدیریتی برای ETF‌های بیت‌کوین خود را در تلاشی برای جذاب‌تر کردن محصولات خود برای مشتریان بالقوه آغاز کرده‌اند.

هفته گذشته، Matrixport مقاله ای منتشر کرد که در آن دلایلی را بیان کرد که چرا رگولاتور انتظار دارد ETF های بیت کوین را رد کند و این خبر بلافاصله باعث سقوط بیش از 7 درصدی بیت کوین شد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید