مدیر ارشد فناوری Ripple بیانیه مهم توکن‌سازی را منتشر کرد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

همانطور که اکوسیستم ارز دیجیتال گسترده تر به سمت توکن سازی حرکت می کند، دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، در مورد برخی از مزایای کلیدی این پیشرفت تکنولوژی صحبت کرد.

مزایای توکن سازی

مفهوم توکن سازی در اطراف شناور است، اما فقط تعداد کمی از آنها می دانند یا می دانند که واقعاً به چه معناست. مدیر ارشد فناوری Ripple با توجه به سری جدید X Ripple Labs که مفهوم بلاک چین را در 60 ثانیه توضیح می‌دهد، از املاک و مستغلات برای توضیح مفهوم توکن‌سازی استفاده کرد.

مرتبط با

او گفت که اثبات مالکیت چنین املاکی بسیار دشوار می شود زیرا اسناد و مدارک زیادی برای خرید یک دارایی درگیر است. او معتقد است که توکن‌سازی با تقویت فرآیند انتقال دارایی و مالکیت، این چالش را از بین می‌برد. وی گفت: با فناوری های دفتر کل توزیع شده، امکان ثبت فروش املاک، پرداخت املاک و حذف تمامی عوامل تقلب فراهم شده است.

او اشاره کرد که چگونه این دفتر کل فرآیند استقراض در برابر یک دارایی را ساده می کند. با توکنیزاسیون، وثیقه فرد را می توان در زنجیره ثبت کرد و وام دهنده می تواند به راحتی مالکیت وثیقه را تأیید کند. بسته به طراحی اساسی ویژگی‌های توکن‌سازی، وام‌دهنده ممکن است بینشی در مورد اینکه آیا فرد همزمان از چندین وام‌دهنده وام می‌گیرد یا خیر، به دست آورد.

بسیاری از غول‌های مالی در حال حاضر در حال آزمایش ویژگی‌های توکن‌سازی هستند و BlackRock نیز در حال پیوستن به این روند است. پروتکل‌هایی مانند Chainlink به ویژه به پشتیبانی از این دستور کار توکن‌سازی با راه‌حل CCIP خود کمک می‌کنند.

موقعیت یابی آزمایشگاه ریپل

مرتبط با

در حالی که آزمایشگاه ریپل به طور قطعی نقشه راه خود را برای دستور کار توکن سازی خود اعلام نکرده است، این شرکت برنامه های فوری برای راه اندازی یک استیبل کوین در اواخر تابستان امسال دارد. ریپل لبز در جدیدترین اقدام خود برای علامت تجاری برای استیبل کوین خود درخواست داده است که نشان می دهد امیدوار است از نماد تیک تیک “RLUSD” استفاده کند.

اکوسیستم استیبل کوین در حال رشد است و ریپل به ورود غالب به بازار خوشبین است.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید