Ripple CTO هشدار مهمی به انجمن XRP می دهد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • هشدار کلاهبرداری از سوی ریپل CTO
  • “اثبات قطعی که من ساتوشی نیستم”: مدیر ارشد فناوری ریپل

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل (CTO) که با نام JoelKatz@ در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) شناخته می‌شود، توییتی منتشر کرد تا به ارتش XRP هشدار دهد که درگیر کلاهبرداری جدید فیشینگ که ایلان ماسک در شبکه X با آن مواجه شده است، نرود.

هشدار کلاهبرداری از سوی ریپل CTO

دیوید شوارتز توییتی همراه با اسکرین شات از پیام مستقیمی که کاربر @3YearLetterman X اخیراً از X دریافت کرده به اشتراک گذاشت. شوارتز اظهار داشت که او به جامعه XRP توضیح داد که اگر کسی چنین DM دریافت کرد، “جعلی است.”

نویسنده پیام ادعا می کند که به تیم پشتیبانی X تعلق دارد و به گیرنده اطلاع می دهد که حساب آنها در حال حاضر “در حال بررسی برای نقض حق نسخه برداری است.” پیام از گیرنده می خواهد که ظرف 24 ساعت در مورد این اتهام گزارش دهد. برای انجام این کار، او باید با دنبال کردن لینک ارائه شده در پیام، فرمی را پر کند. در صورت عدم انجام این کار در مدت زمان مشخص شده، حساب X به حالت تعلیق در می آید.

طبق اسکرین شات، فرستنده بیش از 210000 دنبال کننده دارد و در دسامبر 2010 به X پیوست (مدت ها قبل از اینکه توییتر توسط ایلان ماسک خریداری شود و به X تغییر نام دهد).

شوارتز به دنبال کنندگانش هشدار داد در صورت دریافت پیام مشابه، این لینک را دنبال نکنند. وی توضیح داد که این لینک به یک سایت فیشینگ منتهی می شود و ورود X و اطلاعات شخصی کاربران در آنجا جمع آوری می شود.

مرتبط با

“اثبات قطعی که من ساتوشی نیستم”: مدیر ارشد فناوری ریپل

حدود یک هفته پیش، شوارتز، مدیر ارشد اجرایی ریپل، پستی را منتشر کرد تا بار دیگر شایعه مبنی بر اینکه ساتوشی ناکاموتو خالق مرموز بیت کوین بوده است را رد کند. مدیر ارشد فناوری این شرکت اغلب مجبور است چنین ادعاهایی را رد کند، اما بسیاری از افراد جامعه رمزنگاری هنوز مطمئن هستند که این شوارتز بود که با ایجاد اولین ارز رمزپایه جهان را برکت داد.

در آن روز، شوارتز یک سلفی از رویداد Consensus2024 منتشر کرد که در آن خودش و مردی یک ماسک و مقنعه طلایی پر زرق و برق پوشیده بود و به این معنی بود که این مرد مانند ساتوشی ناکاموتو، ناشناس باقی بماند. شوارتز نوشت: «در نهایت، مدرک قطعی این است که من ساتوشی نیستم.

پیش از آن، شوارتز در توییتی نوشت که این ایده که او ساتوشی است، “درست نیست، اما قابل قبول است.”
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید