ریپل CTO به ارتش XRP هشدار کلاهبرداری بحرانی داد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • نقض کیف پول هوشمند دایره ای
  • هشدار کلاهبرداری از سوی ریپل CTO

دیوید شوارتز، مدیر اجرایی ریپل (CTO) یک هشدار تقلب بزرگ به ارتش XRP و جامعه جهانی ارزهای دیجیتال صادر کرده است.

با استناد به یک توییت ارسال شده توسط حسابی که جعل هویت @loopringorg، این مقام رسمی است

RippleCTOscampost
تصویر از طریق x

شوارتز هشدار داد که این یک پیام کلاهبرداری است: «توجه! این یک مقاله تقلب است!» در حال حاضر اکانت جعلی به سرعت توسط تیم X به حالت تعلیق درآمد و مدیر ارشد فناوری ریپل پست اصلی خود را با افزودن پیوندی به یک توییت واقعی ارسال شده توسط @loopringorg ویرایش کرد. در این توییت، تیم پروژه جزئیات این حادثه را به اشتراک گذاشت و توضیح داد که واقعاً چه اتفاقی افتاده است.

نقض کیف پول هوشمند دایره ای

پست @loopringorg چند ساعت پیش نشان داد که برخی از کیف پول‌های هوشمند Loopring مورد حمله هکری قرار گرفته‌اند. هکر با کلاهبرداری وانمود کرد که مالک کیف است، مالکیت را بازنشانی کرد و دارایی ها را از کیف پول های مورد نظر خارج کرد.

حمله هکری موفقیت آمیز بود زیرا مجرمان توانستند سرویس 2FA Loopring را به خطر بیاندازند و از Official Loopring Guardian برای بازیابی فوق تأییدیه دریافت کردند. در حالی که تمام عملیات های مرتبط با سرویس گاردین در حال حاضر به حالت تعلیق درآمده است، این تیم در حال همکاری با کارشناسان امنیتی Mist در مورد نحوه نقض سرویس 2FA است.

تیم Loopring در حال حاضر به طور فعال با کارشناسان مجری قانون و امنیتی در تلاش برای ردیابی هکر است. هر دو آدرس هکرها در این پست به اشتراک گذاشته شدند زیرا تیم Loopring از انجمن رمزنگاری کمک خواست: “اگر اطلاعاتی دارید که می تواند به ما در یافتن هکر کمک کند، لطفاً آن را با ما به اشتراک بگذارید.”

مرتبط با

هشدار کلاهبرداری از سوی ریپل CTO

همانطور که هفته گذشته U.Today گزارش داد، شوارتز در مورد موضوع مشابهی به جامعه XRP پرداخت. او یک اسکرین شات از پیام مستقیم دریافت شده توسط یکی دیگر از کاربران X از فردی که خود را تیم پشتیبانی X می نامد به اشتراک گذاشت.

در این پیام آمده بود که حساب کاربری این کاربر “به دلیل نقض حق نسخه برداری در حال بررسی است” و از کاربر خواسته شد تا فرمی را پر کند که از پیوند اضافه شده به پیام قابل دسترسی باشد. کلاهبردار ادعا کرد که اگر فرم ظرف 24 ساعت تکمیل نشود، حساب کاربری به حالت تعلیق در می آید. مدیر ارشد فناوری Ripple گفت این اسکرین شات جعلی است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید