Ripple CTO پیام حیاتی هوش مصنوعی را به انجمن XRP منتشر می کند


تصویر روی جلد از www.youtube.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل (CTO) و یکی از بنیانگذاران XRP Ledger، به شدت از استفاده وب سایت محبوب Quora از هوش مصنوعی انتقاد کرد و به طور کلی از محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی انتقاد کرد.

این اولین باری نیست که شوارتز به این پلتفرم وب در ارتباط با انتقال هوش مصنوعی آن حمله می کند.

مرتبط با

مایکل سیلر در میان عدم قطعیت قیمت بیت کوین

پیام Quora AI از ریپل CTO

دیوید شوارتز در ادامه از کیفیت محتوای منتشر شده توسط الگوریتم های هوش مصنوعی در وب سایت فوق انتقاد می کند. Quora یک پلتفرم آنلاین پرسش و پاسخ محبوب با تعداد زیادی بازدید کننده روزانه است.

یکی از مدیران ریپل امروز در توییتی نوشت: “مثل همیشه سوالات با کیفیت بالا ایجاد شده توسط هوش مصنوعی. کار خوب، @Quora.” این مانند “اگر شغل خود را از دست بدهید برای مالیاتی که می پردازید چه می شود؟” نظر او به سوال و چند سوال دیگر بود. همه این سوالات با Quora Prompt Builder ایجاد شده است.

سه هفته پیش، مدیر ارشد فناوری Ripple پست X مشابهی را منتشر کرد و گفت: “Quora پر از مزخرفات رسمی تولید شده توسط هوش مصنوعی است.” در آن زمان، او همچنین اسکرین شات هایی از سوالات ایجاد شده توسط هوش مصنوعی از آن سایت را به اشتراک گذاشت.

به ویژه، دو نام مهم دیگر نیز وجود دارند که اخیراً از هوش مصنوعی و محصول شاخص OpenAI، ChatGPT انتقاد کرده‌اند: نسیم نیکولاس طالب، نویسنده کتاب «قوی سیاه» و افشاگر معروف آمریکایی، کارمند سابق NSA، ادوارد اسنودن.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید