Ripple CTO توضیح می دهد که چرا این بزرگترین فروشنده XRP است


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ریپل، یکی از بازیگران اصلی بازار ارزهای دیجیتال، در رابطه با فروش گسترده XRP خود با سوالاتی مواجه شده است. دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، اخیرا دلایل این فروش را توضیح داده است.

شوارتز خاطرنشان کرد که ریپل بزرگترین دارنده XRP است و تنها جایگزین عملی برای فروش، ادامه نگهداری آن به طور نامحدود است.

مرتبط با

گزارش سه ماهه اول سال 2024 ریپل اطلاعات دقیقی در مورد دارایی های XRP ارائه کرد. این دارایی ها به دو دسته تقسیم می شوند: XRP که فوراً در کیف پول های ریپل در دسترس است و XRP که در حساب های امانی در دفتر کل قفل شده است.

این حساب های امانی XRP ماهانه برای 42 ماه آینده منتشر خواهند کرد. ریپل نمی تواند به XRP محتوی دسترسی داشته باشد تا زمانی که طبق این زمان بندی منتشر شود. بخش بزرگی از XRP منتشر شده در هر ماه به حساب امانی بازگردانده می شود که نشان دهنده یک استراتژی انتشار کنترل شده است.

تا 31 مارس 2024، ریپل دارای 4.8 میلیارد XRP بود، با 40.1 میلیارد XRP اضافی در امانت در دفتر کل.

نمای قیمت XRP

در حال حاضر قیمت XRP حدود 0.50 دلار برای هر توکن است. با نگاهی به نمودار قیمت، XRP از ماه می 2023 در یک راهرو صعودی معامله می‌شود، با مقاومت دینامیکی بالا در حال حاضر 0.80 دلار به ازای هر توکن است. با این حال، این توکن در حال حاضر نزدیک به سطح پشتیبانی است و در طول ماه گذشته پس از تجربه افت 22 درصدی در اواسط آوریل، در آنجا باقی مانده است.

""
منبع: نمای معاملاتی

مرتبط با

این سوال باقی می‌ماند که آیا XRP می‌تواند پس از افت اخیر خود بهبود یابد و فروش توکن‌های مداوم ریپل چه نقشی در این فرآیند بازی خواهد کرد.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید