Ripple CTO Furious Over FTX Customer Refund موضوع: جزئیات


تصویر روی جلد از www.youtube.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • FTX درخواست برداشت را رد کرد
  • شوارتز به کاربران در مورد کلاهبرداری های جدید مرتبط با FTX هشدار می دهد

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل (CTO) در مورد تلاش یک کاربر سابق FTX برای برداشت پول از صرافی بدنام و غیرفعال ارزهای دیجیتال FTX اظهار نظر کرد.

دیوید شوارتز نتوانست خشم و ناامیدی خود را مهار کند و این اولین باری نیست که او FTX را در توییت هایی به شدت مورد انتقاد قرار می دهد. این صرافی که سابقاً یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال بود، در نوامبر 2022 پس از آن که موسس و مدیر عامل آن سام بنکمن-فرید متهم به کلاهبرداری از سرمایه‌گذارانش شد و بازداشت شد، سقوط کرد. در حالی که او در حال حاضر در زندان است، برخی از کاربران به تلاش خود برای بازیابی وجوهی که در کیف پول های FTX خود گیر کرده است ادامه می دهند.

FTX درخواست برداشت را رد کرد

شوارتز توییتی از کاربر X @cuntycakes123 به اشتراک گذاشت. دومی تجربه اخیر تلاش برای برداشت ارز دیجیتال خود از پلتفرم معاملاتی ورشکسته FTX را شرح داد.

کاربر اسکرین شات هایی از ایمیل هایی که از خدمات پشتیبانی مشتری FTX دریافت کرده را به اشتراک گذاشت. در این ایمیل ها، FTX از تایید برداشت درخواستی خودداری می کند، زیرا صورت حساب بانکی کاربر اعدادی را نشان می دهد که بسیار کمتر از مبلغ درخواستی برای برداشت از صرافی است.

@cuntycakes123 اکنون باید یک صورت‌حساب بانکی ارائه کند که با مقدار پولی که می‌خواهد از FTX برداشت کند با مقدار پول موجود در حساب بانکی‌اش مطابقت داشته باشد.

این کاربر با انتشار توییتی این موضوع را خلاصه کرد: “به نظر می رسد اگر تمام پول خود را در ftx بگذارید، دیگر آن را پس نخواهید گرفت.”

واکنش دیوید شوارتز نسبت به این موضوع کاملاً احساسی بود: “چی، من نمی توانم به اندازه کافی روی این موضوع استرس داشته باشم، ***؟!”

در مارس سال گذشته، مدیر اجرایی ریپل در توییتی اعلام کرد که مقداری ارز دیجیتال در حساب FTX باقی مانده است. این مبلغ تقریباً معادل 2500 دلار بود، او هیچ جزئیاتی ارائه نکرد.

مرتبط با

شوارتز به کاربران در مورد کلاهبرداری های جدید مرتبط با FTX هشدار می دهد

در مارس 2024، دیوید شوارتز از ظهور یک کلاهبرداری رمزنگاری جدید مطلع شد که مغز متفکران آن وانمود می کردند که بخشی از خدمات پشتیبانی FTX هستند. مدیر اجرایی Ripple به جامعه هشدار داد که کلاهبرداران از سردرگمی در ادعاهای FTX مشتریان سوء استفاده می کنند. کلاهبرداران از آنها خواستند که کیف پول خود را از طریق پیوندهای فیشینگ به FTX پیوند دهند تا روند ادعا را “سرعت بخشد”.

شوارتز از جامعه ارزهای دیجیتال خواست هنگام دریافت چنین ایمیل هایی مراقب باشند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید