ریپل ربات تجاری CTO را توسعه می دهد: جزئیات


فهرست

  • آیا قایق سودآور است؟
  • آیا AMM فقط برای XRP است؟

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، توسعه یافته یک ربات تجاری جدید که از الگوریتمی مشابه الگوریتم AMM XRP Ledger استفاده می کند.

این ربات که برای تجارت در صرافی های متمرکز طراحی شده است، قبلاً توسط شوارتز برای تجارت سولانا آزمایش شده است.

در حال حاضر، شوارتز می‌گوید این کد «واقعاً خشن» است، اما او به‌طور بالقوه پیوند GitLab را اضافه می‌کند.

آیا قایق سودآور است؟

در یک پست بعدی، شوارتز توضیح می دهد که هنوز خیلی زود است که با اطمینان بالا بگوییم که آیا ربات می تواند به سود برسد یا خیر. با این حال، مدیر اجرایی ریپل انتظار دارد سالانه حدود 11 درصد افزایش یابد.

در همان زمان، شوارتز همچنین خاطرنشان کرد که این ربات نمی تواند از تغییرات کوچک قیمت استفاده کند. علاوه بر این، ربات به دلیل کارمزد معاملات مسدود شده است.

وقتی صحبت از مالیات می شود، مدیر اجرایی ریپل خاطرنشان کرد که تأثیر متن مانند سود سرمایه کوتاه مدت است.

شوارتز همچنین اضافه کرد که هنوز خیلی زود است که بگوییم آیا این ربات با الگوریتم AMM قابل مقایسه است زیرا آنها اندازه تجارت را به روش های مختلف تعیین می کنند.

پیش از این، شوارتز اظهار داشت که هرگز از AMM های غیرمتمرکز استفاده نکرده است.

آیا AMM فقط برای XRP است؟

در اوایل این هفته، شوارتز همچنین توضیح داد که امکان ایجاد AMMS با هر دو دارایی که توسط XRP Ledger پشتیبانی می شود، وجود دارد. او همچنین پیش بینی کرد که AMM با XRP محبوب ترین خواهد بود.

“ما به نوعی XRP را اولویت بندی کرده ایم، زیرا الگوریتم به نفع برداشت نوسانات مغرضانه است، که تنها زمانی منطقی است که حداقل یکی از دارایی ها بی ثبات باشد. من فکر می کنم اکثریت قریب به اتفاق AMM های وزن دار دارای XRP به عنوان یک طرف خواهند بود. ” او گفت. نوشت زودتر
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید