مدیر ارشد فناوری Ripple شایعات “ما به XRP نیاز نداریم” را رد می کند


در توسعه اخیر، دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری Ripple، نگرانی هایی را که توسط برخی از اعضای جامعه XRP در مورد ضرورت XRP با توجه به حمله اخیر ریپل به قلمرو استیبل کوین بیان شده بود، مطرح کرد.

در اوایل این ماه، ریپل با معرفی استیبل کوین وابسته به دلار خود که اواخر امسال عرضه خواهد شد، خبرساز شد. این توکن با پشتوانه سپرده‌های دلاری، اسناد خزانه کوتاه‌مدت و سایر معادل‌های نقدی، نقطه عطفی در تلاش‌های توسعه ریپل است. این توکن که در ابتدا به عنوان یک توکن استاندارد ERC-20 توزیع شده بود، نوید افزایش کارایی و ثبات تراکنش ها در اکوسیستم را می دهد.

در میان شایعات پیرامون اعلام استیبل کوین، سوالاتی در مورد نقش XRP در راه حل های پرداخت آینده ریپل مطرح شده است. دیوید شوارتز با پرداختن به این نگرانی ها بر اهمیت استراتژیک XRP در چشم انداز شرکت تاکید کرد. برخلاف گمانه‌زنی‌ها مبنی بر افزونگی، شوارتز تصریح کرد که راه‌اندازی استیبل کوین از اهمیت XRP در تسهیل تراکنش‌های فرامرزی نمی‌کاهد.

شوارتز بر نقش مهم نرم افزار پرداخت که می تواند با XRP مذاکره کند، تاکید کرد و بر برتری آن در سناریوهای خاص تاکید کرد. او بر تعهد ریپل به ارائه بهترین تجربه ممکن به کاربران تاکید کرد و از XRP در جایی که برتری دارد و در عین حال محدودیت‌های آن را در زمینه‌های دیگر اذعان کرد، استفاده کرد.

سخنان شوارتز هر گونه تصوری را که اهمیت XRP در اکوسیستم ریپل کاهش یافته است، رد می کند. در عوض، او بر اهمیت حصول اطمینان از دسترسی کاربران به روش‌های پرداختی که به بهترین وجه با نیازهای آنها مطابقت دارد، تأکید کرد، خواه XRP باشد یا استیبل کوین جدید.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید