CTO ریپل اتریوم و SEC را با چین و بیت کوین مقایسه می کند


دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، مقایسه ای بین مدیریت SEC با اتریوم و مدیریت گذشته چین در بیت کوین انجام داد. این امر پس از آن صورت می‌گیرد که Consensys، توسعه‌دهنده کیف پول MetaMask، اعلام کرد که SEC احتمالاً تحقیقات خود در مورد اتریوم را تعطیل خواهد کرد.

مرتبط با

نیل هارتنر، مهندس نرم‌افزار در Ripple Payments، تردیدهایی را اضافه کرد که نشان می‌دهد بسته شدن این تحقیقات ممکن است بیشتر به روابط عمومی مربوط باشد تا وضوح نظارتی.

در پاسخ، شوارتز شباهتی بین اقدامات SEC و رفتار گذشته چین در قبال بیت کوین ترسیم کرد. وی خاطرنشان کرد که چین به طور متناوب بیت کوین را ممنوع و ممنوع کرده است، تاکتیکی که گمان می رود بازار را به نفع الیگارش های چینی دستکاری می کند.

با انجام این مقایسه، شوارتز پیشنهاد کرد که رویکرد نظارتی ناسازگار SEC می تواند به طور مشابه دستکاری و به نفع برخی بازیگران در بازار ارزهای دیجیتال تلقی شود.

XRP و ETH

در جامعه XRP، این توسعه بحثی را برانگیخته است، به ویژه در میان کسانی که معتقدند اتریوم از درمان ترجیحی برخوردار است. استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل، سؤالاتی را در مورد اینکه آیا این نشان می‌دهد که تراکنش‌های اتریوم به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته نمی‌شوند و اینکه این برای سهام MetaMask و Ethereum چه معنایی دارد، مطرح کرد.

مرتبط با

همانطور که بحث ادامه دارد، جامعه ارزهای دیجیتال خواستار مقررات واضح تر و سازگارتر است. نظرات شوارتز بر نیاز به یک چارچوب نظارتی شفاف و قابل پیش بینی در بازار به سرعت در حال تحول ارزهای دیجیتال تاکید می کند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید