مدیر ارشد فناوری Ripple پست غیرمنتظره بیت کوین را روشن می کند: جزئیات


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، اخیراً در یک پست غیرمنتظره مرتبط با بیت کوین، افکار خود را در مورد استراتژی های نگهداری و فروش ارزهای دیجیتال توضیح داد.

شوارتز با به اشتراک گذاشتن رویکردی از دارایی‌های بیت‌کوین شخصی خود، رفتار سرمایه‌گذاران اولیه بیت‌کوین، به‌ویژه در روزهای اولیه ظهور این ارز دیجیتال را روشن کرد.

Ripple CTO استراتژی کریپتو خود را روشن کرد و گفت: «زمانی که برای مدت طولانی در بیت کوین بودم، هر زمان که به چیزی مانند پرداخت مالیات، خرید یک کامپیوتر جدید و غیره نیاز داشتم، می فروختم.

مرتبط با

در طول اولین دوره صعودی قابل توجه بیت کوین، بسیاری از شرکت ها شروع به پذیرش آن به عنوان پرداخت کردند. شوارتز بر تمایل ماینرها و خریداران اولیه برای انحلال دارایی های خود برای هزینه های واقعی تاکید کرد.

شوارتز گفت: «شرکت‌های بیشتر و بیشتری بیت کوین را در طول اولین دوره صعودی بزرگ خریداری می‌کردند، زیرا این کاری است که همه (ماینرها/خریداران اولیه) برای مدت طولانی انجام می‌دادند.

شوارتز قبلاً این گفتمان را برانگیخته بود و سناریوی قابل تاملی را ارائه کرد که شامل دو مالک فرضی بیت کوین بود: آلیس که اخیراً مقدار زیادی بیت کوین فروخته بود و بیل که هیچ کدام را نفروخته بود. سوال مطرح شده این بود: “بیشتر بیت کوین طولانی مدت کدام است؟”

این سوال باعث ایجاد یک موضوع طولانی در مورد X شد زیرا به معنای “طولانی بودن” در یک ارز دیجیتال خاص است.

شوارتز در پاسخ به گمانه‌زنی‌هایی که پست اولیه‌اش برانگیخت، توضیح داد: “آهسته آهسته شما هم در خرید و هم در فروش مدت زیادی می‌مانید. هرکسی که به فروش زیاد ادامه می‌دهد باید برای مدت طولانی یا دائم خرید کرده باشد.”

اما شوارتز با این ایده موافق است که لحظه‌ای که همه دارایی‌ها فروخته می‌شوند به جای یک “طولانی” یک خروج را نشان می‌دهد.

مرتبط با

همانطور که قبلا گزارش شده بود، شوارتز اطلاعاتی در مورد دارایی های XRP و BTC خود ارائه کرد. شوارتز فاش کرد که در گذشته مقداری دارایی بیت کوین (BTC) را فروخته و در اوج دارایی خود تقریباً 26 میلیون XRP داشته است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید