Ripple CTO چارچوب منطقی بیت کوین را به چالش می کشد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، بیانیه ای قابل تامل بر اساس کنترل قدرت هش در شبکه BTC ارائه کرد.

در پاسخ به توییت‌ها، شوارتز دیدگاه جدیدی ارائه می‌کند و این منطق را زیر سوال می‌برد که اکثریت قدرت هش تعیین می‌کند چه کسی می‌تواند از نام «بیت‌کوین» استفاده کند.

«کرتیس الیس»، یکی از کاربران X، آنچه را که «منطق BTC» می‌نامد، به اشتراک گذاشت

برای قرار دادن چیزها در زمینه، شرکت کنندگان یا رایانه هایی که بلاک چین بیت کوین را حفظ می کنند، به عنوان گره ها شناخته می شوند که به گره های کامل و گره های ماینر طبقه بندی می شوند.

گره های کامل، کل بلاک چین را دریافت کرده و آن را در خود ذخیره می کنند. بنابراین اطمینان حاصل شود که بلوک‌ها و تراکنش‌ها با قوانین شبکه مطابقت دارند. گره های کامل برای یکپارچگی و امنیت شبکه بیت کوین ضروری هستند.

اجماع ناکاموتو به عنوان ستون فقرات شبکه بیت کوین عمل کرده است و یکی از اجزای اصلی آن طولانی ترین قانون زنجیره ای است. زمانی که زنجیره‌های رقیب در یک شبکه شکل می‌گیرند، طولانی‌ترین قانون زنجیره اعلام می‌کند که زنجیره‌ای که بیشترین تلاش محاسباتی را دارد، بلاک چین قانونی است.

اما Ripple CTO با این پرسش که آیا اکثریت قدرت هش واقعاً اختیار تعریف «بیت کوین» را می‌دهد، دیدگاه جدیدی را به بحث بیت‌کوین ارائه می‌کند.

شوارتز در پاسخ به این سوال که “آیا فکر می کنید یک کاربر منطقی می گوید من هر چیزی را که بیت کوین نامیده می شود، خوب یا بد، صادق یا فاسد می خواهم؟ اول اینکه چگونه می گویید بیت کوین چیست، دوم اینکه چگونه واقعا به آنچه می خواهید دست پیدا می کنید.”

شوارتز سناریوی هارد فورک بیت کوین کش را از بیت کوین منتقل می کند. بیت کوین کش یک هارد فورک بیت کوین است که در سال 2017 تقسیم شد.

وی افزود: زمانی که فورک BTC/BCH اتفاق افتاد، کاربران منطقی نگفتند که از این به بعد به هر طرفی که بیت کوین نامیده می شود، می خواهم. قانون نحوه تشخیص اینکه کدام طرف بیت کوین است، به کاربران نمی گوید که می خواهند طرف کدام طرف باشند. آنها را به سمتی که می خواهند بکشید یا بکشید.”

همانطور که بحث ادامه دارد، مداخله CTO ریپل یک چشم انداز ظریف به ارمغان می آورد و جامعه را وادار می کند که به طور انتقادی در مورد اصولی که از اکوسیستم حمایت می کند فکر کند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید