Ripple CTO اولین توییت خود را جشن می گیرد، در اینجا چیزی است که او سپس گفت


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • اولین توییت بعد از تنظیم دسته توییتر
  • شوارتز توضیح می دهد که چه چیزی ممکن است باعث شود او ریپل را ترک کند

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، 15 سال پیش هنگام پیوستن به توییتر، اولین توییت خود را بازبینی کرد.

انجمن XRP شوارتز را با نظرات حمایتی و تحسین آمیز غرق کرد.

اولین توییت بعد از تنظیم دسته توییتر

در سال 2009، دیوید شوارتز از حساب X (توئیتر سابق) خود برای ارائه اولین توییت خود به جامعه XRP استفاده کرد.

Ripple CTO اظهار داشت که او این توییت را حدود دو ماه پس از ایجاد حساب کاربری جک دورسی در توییتر، پلتفرم رسانه اجتماعی جوانی که برای میکروبلاگینگ ایجاد شده بود، به اشتراک گذاشت. ایلان ماسک این پلتفرم را در اکتبر 2022 به قیمت 44 میلیارد دلار خرید و بعداً آن را به X تغییر نام داد و پست‌های طولانی‌تر و پخش‌های ویدیویی زنده و همچنین گزینه‌های کسب درآمد را برای سازندگان اضافه کرد.

اولین توییتی که شوارتز ارسال کرد، روش بازیگوشی و بازیگوش او را در اظهار نظر در مورد رویدادها یا تعامل ساده با جامعه خود نشان داد: “صدای منفعل توسط من استفاده خواهد شد!” توییت این را گفت.

شوارتز توضیح می دهد که چه چیزی ممکن است باعث شود او ریپل را ترک کند

در توییتی که در اواسط آوریل منتشر شد، شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، توییتی طولانی منتشر کرد که در آن توضیح داد که چه چیزی باعث ترک ریپل شده است. او در تمام این سال ها با شرکت بوده است زیرا سرگرم کننده بود. وی اظهار داشت که به محض اینکه سرگرمی تمام شود، این کار را رها می کند و پروژه دیگری را انتخاب می کند که وقت و تلاش او را می گیرد.

او همچنین تاکید کرد که از نظر تئوری، او حتی می‌تواند اکنون دست از کار بکشد زیرا نیازی به ادامه کار برای ریپل ندارد. اکثریت سهام شرکت (حدود 2 درصد) را در اختیار دارد. با این حال، طبق توییت قبلی خود، شوارتز یک میلیاردر نیست و معتقد است که انتخاب سهام ریپل به جای XRP اشتباه بزرگی بوده است. کریس لارسن، آرتور بریتو و جد مک‌کالب، بنیان‌گذاران ریپل، از بین این سه، 20 میلیارد XRP را خریداری کردند.

بعداً در سال 2020، SEC از ریپل و لارسن به دلیل فروش XRP به عنوان یک اوراق بهادار ثبت نشده به سرمایه گذاران نهادی شکایت کرد. سه سال بعد، شکایت علیه لارسن (و مدیرعامل Garlinghouse) کنار گذاشته شد، اما نبرد حقوقی بین SEC و آزمایشگاه ریپل همچنان ادامه دارد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید