Ripple CTO سکوت را در لحظه تغییر بازی بعدی XRP Ledger شکست


در یک تحول مهم در اکوسیستم XRP Ledger (XRPL)، دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری Ripple، سکوت خود را در مورد رای گیری جاری برای پیاده سازی پروتکل سازنده بازار خودکار (AMM) در صرافی غیرمتمرکز دفتر، شکست. شوارتز در پاسخ به سؤالات و اختلاف نظرهای جامعه XRP به نگرانی‌های مربوط به روند طولانی رای‌گیری که به نظر می‌رسد ناشی از اختلاف نظر بین اعتبارسنجی XRPL است، پرداخت.

شوارتز در پاسخ به سوالات جامعه با یکی از علاقه مندان XRPL صحبت کرد که سه نکته کلیدی را برای تغییر پیشنهادی AMM بیان کرد. این موارد شامل اطمینان از وجود XRP در یک طرف هر AMM جدید هوشمند، پذیرش سپرده از حساب‌هایی با کدهای معتبر/تأیید شده DID و فعال کردن عملکردهای هوش مصنوعی و اوراکل بود.

شوارتز توضیح داد که AMM ها تراکنش ایجاد نمی کنند. در عوض، هنگام تعامل با معاملات OfferCreate و Payment که توسط کاربر آغاز می شود، نقدینگی را فراهم می کنند.

از جایی که؟

با این حال، یکی دیگر از اعتبارسنجی‌ها با اشاره به مشکلات عملکردی مانند بی‌ثباتی شبکه و عدم رفع اشکال online_delete، اظهار نظر کرد. شوارتز همیشه حل کننده مشکل، یک راه حل ساده برای مشکل online_delete پیشنهاد کرد و پیشنهاد کرد که برای بهبود کارایی، خود تنظیم پویا را امتحان کنید.

هسته اصلی این تغییر، AMM ها مبادلات غیرمتمرکز را با قیمت گذاری الگوریتمی دارایی ها تسهیل می کنند و نیاز به سفارشات سنتی را از بین می برند. با فعال کردن معاملات توکن همتا به همتا از طریق استخرهای نقدینگی که با قراردادهای هوشمند تضمین شده‌اند، با افزایش ذخایر توکن، کارمزد مبادلات را کاهش می‌دهند.

با 28 رای از 35 رای و 60% اجماع، اصلاحیه AMM در آستانه تغییر شکل چشم انداز XRPL است.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید