Ripple CLO در برابر جریمه 2 میلیارد دلاری در مورد XRP صحبت می کند


در آخرین فصل از نبرد حقوقی در حال انجام بین ریپل و SEC، استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی شرکت رمزنگاری علنا ​​اعلام کرد که این شرکت با درخواست جریمه 2 میلیارد دلاری SEC مخالف است. آلدروتی تاکید کرد که موضع ریپل در برابر پیشنهادات حل‌وفصل کمیسیون SEC همچنان ثابت است.

آلدروتی تاکید کرد که هیچ ادعا یا یافته ای مبنی بر بی احتیاطی یا کلاهبرداری علیه ریپل وجود ندارد و تاکید کرد که این شرکت در مورد مسائل کلیدی در طول مراحل قانونی پیروز شده است. او درخواست SEC برای جریمه های گزاف را به عنوان شواهد دیگری از تاکتیک های ارعاب رگولاتور علیه کل صنعت ارزهای دیجیتال در ایالات متحده محکوم کرد.

علیرغم فشار کمیسیون SEC برای مجازات های شدید، آلدروتی نسبت به عادلانه بودن روند قضایی ابراز اطمینان کرد. او اعتماد ریپل به قاضی را برای نزدیک شدن به مرحله نهایی تعیین راه حل ها با بی طرفی تایید کرد.

اعلام Ripple CLO در یک محیط حقوقی مناقشه‌آمیز است که در آن شرکت رمزنگاری و SEC درگیر یک نبرد حقوقی طولانی بر سر طبقه‌بندی ارز دیجیتال XRP و نقض قوانین اوراق بهادار هستند.

با در خطر بودن سرنوشت XRP و بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال، صحنه برای نمایش ابعاد حماسی آماده می‌شود. همانطور که ریپل به دفاع از موقعیت خود ادامه می دهد و کمیسیون SEC تلاش های خود را برای اجرای آن دو برابر می کند، حل نهایی این حماسه حقوقی در هاله ای از ابهام قرار دارد.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید