Ripple CLO به گمانه زنی درباره وضعیت XRP در کالیفرنیا پایان داد


استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل، وضعیت حقوقی XRP در کالیفرنیا را روشن کرد و به نگرانی‌های اخیر پس از تصمیم دادگاه رسیدگی کرد. این توکن که متعلق به ریپل مستقر در سانفرانسیسکو است، با پیشروی دعاوی حقوقی اوراق بهادار مدنی در اوکلند تحت بررسی است.

همانطور که U.Today گزارش داد، دیروز قاضی دادگاه منطقه اجازه داد تا پرونده به جلو برود و حکم داد که هیئت منصفه تصمیم خواهد گرفت که آیا XRP به عنوان یک وثیقه برای خریداران خرده فروشی در صرافی ها واجد شرایط است یا خیر.

مرتبط با

با این حال، آلدروتی تأکید کرد که یک قاضی کالیفرنیا با این استدلال که ریپل قوانین اوراق بهادار فدرال را نقض کرده است، همه ادعاها را رد کرد. تنها ادعای باقی مانده در کالیفرنیا، بر اساس اعلامیه سال 2017، شامل قوانین ایالتی است و قرار است به محاکمه برود.

در این مورد، شاکی که XRP را مستقیماً از ریپل خریداری نکرده و مطمئن نیست که آیا تحت تأثیر اعلامیه سال 2017 قرار گرفته است یا خیر، گزارش شده است که مقدار کمی پول در تراکنش های خود از دست داده است. آلدروتی گفت که ریپل مشتاق است که در این مورد مورد بازجویی قرار گیرد.

این تصمیم در تضاد با تصمیم قبلی قاضی آنالیسا تورس است که دریافت که فروش ثانویه XRP اوراق بهادار نیست و این تصمیم در ابتدا به نفع ریپل بود. بنابراین، رمزارز محبوب در نیویورک به عنوان یک امنیت طبقه بندی نمی شود و این بدون تغییر باقی می ماند.

مرتبط با

آخرین توسعه از الگویی از تصمیمات متناقض از ایالتی به ایالت دیگر پیروی می کند و نیاز به قوانین فدرال برای ارائه یک چارچوب نظارتی ثابت برای ارزهای دیجیتال را برجسته می کند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید