Ripple CLO ادعا می کند که قوانین SEC نقض شده است، دادگاه موافقت می کند


در یک تحول اخیر، دادگاهی علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به دلیل لغو غیرقانونی یک قانون در مورد شرکت های مشاوره وکالتی حکم داد. Ripple CLO Stuart Alderoty این حادثه را برجسته کرد و اظهار داشت که این حرکت بدون رعایت قانون رویه اداری انجام شده است و رئیس SEC، گری جنسلر شخصا این اقدام را هدایت کرده است.

مرتبط با

قانون شرکت های مشاوره پروکسی SEC که در سال 2020 تصویب شد، برای افزایش شفافیت و پاسخگویی از طریق الزام شرکت های مشاور نیابتی به اشتراک گذاری توصیه های رأی گیری با شرکت های هدف، و همچنین به اشتراک گذاری آنها با مشتریان خود، افشای تضاد منافع بالقوه و اجازه دادن به شرکت ها طراحی شده است. توصیه های رای خود را با شرکت های هدف به اشتراک می گذارند. بررسی و پاسخگویی به پیشنهادات قبل از نهایی کردن آنها.

شکایت، انجمن ملی تولیدکنندگان علیه SEC، ادعا می‌کند که قانون آژانس، که هرگز اجرایی نشد، در نوامبر 2021 لغو شد. این یک ماه قبل از آن بود که شرکت های پروکسی ملزم به رعایت الزامات جدید شوند.

مرتبط با

بر اساس اسناد دادگاه، روند ابطال مدت کوتاهی پس از اینکه گری گنسلر به عنوان رئیس SEC آغاز شد. در ژوئن 2021، گنسلر به تیم خود دستور داد تا در این قانون تجدید نظر کنند و در این مدت اجرای این قانون را به حالت تعلیق درآورد.

فشار

تیم حقوقی ریپل، همراه با سایر مدیران ارشد، اخیراً به طور مکرر از SEC و رهبری آن انتقاد کرده اند. این امر به ویژه با توجه به نبرد حقوقی مداوم ریپل با تنظیم کننده، که اکنون بیش از سه سال به طول انجامیده است، بسیار مهم است.

با نزدیک شدن به سقوط، SEC و Gensler با فشار فزاینده ای نه تنها از سوی Ripple بلکه همچنین صنعت گسترده تر ارزهای دیجیتال روبرو هستند. آخرین پست Alderoty همچنین نشان می دهد که نمایندگان صنعت سنتی نگرانی خود را در مورد رویکرد نظارتی و رهبری فعلی SEC ابراز می کنند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید