مدیر عامل ریپل در هفته بلاک چین سخنرانی می کند: جزئیات


فهرست

  • مدیرعامل ریپل به عنوان سخنران هفته بلاک چین کره در سال 2024 معرفی شد
  • XRP ETF در سال 2024-2025 می آید؟

در حالی که فین‌تک روی ذرت ریپل شرط‌بندی استراتژیک خود را برای توسعه در بخش‌های مختلف آسیا افزایش می‌دهد، جوامع محلی انتظار دارند که چهره کلیدی این شرکت در یک کنفرانس بزرگ در سپتامبر امسال سخنرانی کند. در همین حال، خبرهای خوب در مورد ETF های ETH بحث هایی را در مورد اهداف ETF های XRP در ایالات متحده برانگیخته است.

مدیرعامل ریپل به عنوان سخنران هفته بلاک چین کره در سال 2024 معرفی شد

Crypto OG و Ripple Inc. براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل، در هفته بلاک چین 2024 در ماه سپتامبر سخنرانی خواهد کرد. این اعلامیه رسمی در حساب اصلی رویداد در X به اشتراک گذاشته شد.

به گفته برگزارکنندگان، سخنرانی Garlinghouse در برنامه IMPACT گنجانده خواهد شد و آینده امور مالی با فناوری بلاک چین و کریپتو مورد بحث قرار خواهد گرفت.

این رویداد قرار است در تاریخ 3 تا 4 سپتامبر 2024 در مجموعه هتل ها و استراحتگاه Walkerhill سئول برگزار شود. هشد و فکت‌بلاک، هشد و فکت‌بلاک، اقتصاد دیجیتال محلی، از این رویداد حمایت می‌کنند.

امی یوشیکاوا، معاون ابتکارات استراتژیک ریپل، بر اهمیت رویداد پیش رو برای استراتژی منطقه ای ریپل تاکید کرد:

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، برای هفته بلاک چین به کره می آید! ما خیلی هیجان زده ایم که تابستان امسال در کره هستیم!!

همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده شد، دو هفته پیش اعلام شد که بلاک چین XRP Ledger یک اعتبارسنجی کره جنوبی را به دست آورده است.

XRP ETF در سال 2024-2025 می آید؟

ارائه‌دهنده زیرساخت داخلی Infinite Block پشتیبانی از یکپارچگی تأیید تراکنش XRPL را در ماه مه آغاز کرد.

این اطلاعیه ها در بحبوحه مرحله دیگری از بحث در مورد پتانسیل تایید XRP ETF در ایالات متحده است. همانطور که دیروز گزارش دادیم، کارشناس بانکی Standard Chartered معتقد بود که ETF نقطه XRP می تواند در اسرع وقت در سال 2025 تصویب شود.

مرتبط با

آلتکوین بزرگ دیگر، سولانا (SOL) نیز ممکن است تا سال 2025 ETF خود را دریافت کند.

با این حال، زمان بندی دقیق هنوز قابل بحث است زیرا بسیاری از آلتکوین ها توسط SEC ایالات متحده به عنوان اوراق بهادار بالقوه در نظر گرفته می شوند و چشم انداز ETF را به خطر می اندازند.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید