مدیر عامل ریپل، جنسلر را برای فیلم «تهمت» محکوم کرد.


براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل اخیرا هدف گرفت درباره اظهار نظر گری جنسلر، رئیس بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، درباره زندانی شدن مدیران ارزهای دیجیتال.

او گفت: «این منطقه‌ای است که چهره‌های سرشناس چند سال پیش یا در زندان بودند، یا در آستانه رفتن به زندان یا در انتظار استرداد بودند.

گارلینگ هاوس خاطرنشان کرد: تیره ها من در واقع از دست رفته شکست FTX. علاوه بر این، او حتی رئیس SEC را متهم کرد که با سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX برخورد می کند.

مرتبط با

این اولین باری نیست که جنسلر به دلیل تعاملاتش با این کارآفرین بدنام با انتقاد مواجه می شود. سال گذشته، این موضوع توسط پاتریک مک‌هنری، نماینده ایالات متحده، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا مطرح شد.

بنکمن-فرید در ماه مارس به دلیل نقش داشتن در طرح های کلاهبرداری متعدد به 25 سال زندان فدرال محکوم شد.

مرتبط با

صدها هزار مشتری تحت تأثیر سقوط بازار سهام قرار گرفتند و بسیاری از منتقدان به سقوط بازار سهام اشاره کردند. SEC زیرا دیگر برای متوقف کردن این فاجعه دیر شده بود.

پس از سقوط صرافی FTX، Garlinghouse گفت که تنظیم‌کننده‌ها باید: دلسرد کردن “رفتار فاحش” برای سخت تر کردن کلاهبرداری های مشابه FTX به کار گرفته شد.

گارلینگ هاوس در آخرین پست خود در شبکه های اجتماعی درباره تسویه حساب بایننس با وزارت دادگستری نیز اظهار نظر کرد. وی با بیان اینکه بورس اوراق بهادار حتی به اطلاعیه ای در خصوص بورس دعوت نشده است، گفت:


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید