مدیر عامل ریپل پس از برنده شدن در کنگره به جنسلر ضربه می زند


براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل اخیرا واکنش نشان داد در ضربه سختی به گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، این امر منجر به تصویب قانون نوآوری و فناوری مالی برای قرن بیست و یکم (FIT21) توسط مجلس نمایندگان ایالات متحده شد.

گارلینگهاوس گفت که دیدگاه او مبنی بر اینکه گنسلر باید به یک مسئولیت سیاسی تبدیل شود منسوخ شده است.

در دسامبر 2023، مدیر عامل ریپل گفت که جنسلر یکپارچگی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را “از بین برده است”.

تصویب این لایحه، که هدف آن ایجاد چارچوب قانونی برای ارزهای دیجیتال در ایالات متحده است، یک پیروزی بزرگ برای صنعت ارزهای دیجیتال بود.

مرتبط با

بارزترین جنبه رأی گیری نهایی این بود که حدود 71 دموکرات به جمهوری خواهان در رأی مثبت به لایحه FIT21 پیوستند.

جنسلر در بیانیه‌ای با این لایحه مخالفت کرد و مدعی شد که «بسیاری از بازیگران صنعت کریپتو بر اساس قوانین عمل نمی‌کنند». او گفت: «ما باید به جای تسهیل مدل‌های تجاری شرکت‌های ناسازگار، برای حمایت از عموم سرمایه‌گذاران، انتخاب‌های سیاسی داشته باشیم. رئیس SEC هشدار داد که این لایحه می‌تواند حفاظت از سرمایه‌گذاران را حتی سخت‌تر کند، با این استدلال که صنعت ارزهای دیجیتال نمی‌خواهد طبق قوانین عمل کند.

این لایحه عملاً با تبدیل کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) به تنظیم کننده اصلی ارزهای دیجیتال، SEC را خنثی می کند.

اکنون که این لایحه با حمایت قوی دو حزبی در مجلس نمایندگان به تصویب رسیده است، باید دید که آیا این لایحه به تصویب مجلس سنا می رسد یا خیر.

اخیراً استوارت آلدروتی وکیل برتر ریپل پر استرس اهمیت همکاری دو حزبی در مورد ارزهای دیجیتال.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید