مدیر عامل ریپل، کمیسیونر ضد کریپتو SEC را هدف قرار می دهد


پیش از صدور گواهینامه مجدد، کارولین کرنشاو، کمیسر بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، در کانون توجه صنعت ارزهای دیجیتال، از جمله براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل قرار گرفته است.

کتی بیبر، مدیر ارشد حقوقی پارادایم، دیدگاه‌های ضد رمزنگاری کرنشاو را در یک سری پست در رسانه‌های اجتماعی برجسته کرد و او را یک «بوروکرات غیرمسئول» خواند.

گارلینگ هاوس پس از شرکت در میزگردی که در اوایل این هفته توسط نماینده کنگره در مورد ارزهای دیجیتال برگزار شد، به پست بیبر پاسخ داد و اظهار داشت که او می‌خواهد شاهد اقدامات بیشتر قانون‌گذاران باشد، نه فقط کلمات.

کرنشاو در آگوست 2020 پس از تایید متفق القول خود توسط سنا سوگند یاد کرد.

انتظار می رود این هنرمند که دوره مسئولیتش در ژوئن به پایان می رسد، تا سال 2026 به وظیفه خود ادامه دهد، مگر اینکه نامزد دیگری ظاهر شود.

کرنشاو به دلیل موضع خود در برابر ارزهای دیجیتال بدنام شده است.

برای مثال، کرنشاو و جیمی لیزاراگا، کمیسیونر SEC، دو صدای مخالفی بودند که در ژانویه به تصویب صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) رای منفی دادند. کرنشاو در مورد سطح بالای تقلب در بازار ارزهای دیجیتال ابراز نگرانی کرد و استدلال کرد که تایید چنین محصولاتی می تواند حفاظت از سرمایه گذاران را به خطر بیندازد. فوق الذکر گفته می شود که بازار ارزهای دیجیتال به نظر می رسد “پتری دیش کلاهبرداری” است زیرا کنترل سیستماتیک وجود ندارد.

پپر: “حتی گری جنسلر نیز در برابر این نتیجه گیری آشکارا درست از مدار DC سر تعظیم فرود آورد. اما کارولین کرنشاو نه. در این مخالفت، او برای توجیه نادیده گرفتن دستور صریح دادگاه، خود را درگیر کرد.” فوق الذکر.

پت تومی، سناتور سابق ایالات متحده گفت که جمهوری خواهان در کمیته بانکی سنا باید “هر کاری” انجام دهند تا از نامزدی کرنشاو برای SEC جلوگیری کنند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید