مدیر عامل ریپل 5 تریلیون دلار پیش بینی کرد: “من این را دست کم گرفتم”


طی یک رویداد اخیر گزارش براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، در گفتگو با فاکس بیزینس، گفت که پیش‌بینی افزایشی بازار مبنی بر رسیدن بازار ارزهای دیجیتال به 5 تریلیون دلار ممکن است بسیار محتاطانه باشد.

او در حین گفتگو با ماریا بارتیرومو مجری برنامه Fox Business گفت: «اگر چیزی باشد، فکر می‌کنم احتمالاً آن را دست‌کم گرفتم.

اگرچه قیمت بیت کوین هفته گذشته کاهش قیمت چشمگیری را تجربه کرد، رئیس ریپل معتقد است که به دلیل گرم شدن بیش از حد وجوه قابل معامله در مبادلات (ETF) و رویداد نصف شدن آینده، همچنان شاهد باد مخالف خواهد بود:

رئیس Ripple افزود: “من فکر می کنم که همچنان شاهد باد مخالف خواهد بود. تا حدی به دلیل تایید ETF ها… اما همچنین نصف شدن آینده به زودی در راه است.”

پسندیدن گزارش شده توسط U.TodayGarlinghouse اخیراً به CNBC گفته است که بازار ETF می تواند تا پایان سال جاری به 5 تریلیون دلار برسد. در آخرین مصاحبه خود، گارلینگ هاوس دلیل این پیش بینی صعودی را بیشتر توضیح داد: “مثل هر بازاری، عرضه و تقاضا هدایت می شود. به دلایلی، عرضه در حال کاهش است… تقاضا در حال افزایش است (ETF کلید این است). این این است که مردم به دنبال رمزنگاری هستند.”

در طول مصاحبه، او سناتور الیزابت وارن را به دلیل ادعای اینکه فقط بازیگران بد از ارزهای دیجیتال استفاده می کنند، صدا زد. او گفت: «این درست نیست. او ادعا می کند که ایالات متحده باید یک سیاست “حامی نوآوری” و “طرفدار انطباق” ارزهای دیجیتال داشته باشد. او گفت: «این حتی نباید یک موضوع جناحی باشد.

او همچنین معتقد است که پروژه جدید استیبل کوین ریپ برای XRP “عالی” خواهد بود. در مقابل شکاکان عقب نشینی کنید او ادعا می کند که این شرکت از این ارز دیجیتال بحث برانگیز صرف نظر کرده است.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید