مدیر عامل Ripple “خوش آمدید بزرگ” را به New Executive ارائه می دهد


اوایل این سه شنبه، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل ارایه شده استقبال بزرگی از جک مک‌دونالد، مدیرعامل استاندارد کاستودی، پس از اینکه او به عنوان معاون ارشد استیبل کوین (SVP) به شرکت پیوست.

گارلینگ هاوس اظهار داشت که مک دونالد با اکوسیستم XRPL و شخصاً خودش غریبه نیست و افزود که از حضور او در تیمش “هیجان زده” است.

مک دونالد بیش از سه دهه تجربه در صنعت مالی دارد. او در سال 2000 مدیر عامل بانک سرمایه گذاری UBS شد. در سال 2014، مک دونالد رئیس و مدیر عامل شرکت خدمات مالی Conifer شد.

مرتبط با

او همچنین PolySign، یک شرکت فین‌تک را رهبری می‌کند که توسط آرتور بریتو از ریپل و دیوید شوارتز تأسیس شده است. Standard Custody، یک متولی دارایی دیجیتال، یکی از شرکت های تابعه PolySign است.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayریپل در ماه فوریه برنامه خود را برای تصاحب Standard Custody برای گسترش سبد مجوزهای نظارتی خود اعلام کرد. این معامله کمتر از یک سال پس از آن صورت گرفت که شرکت متاکو متاکو مستقر در سوئیس را به قیمت 250 میلیون دلار خریداری کرد.

مرتبط با

در ژانویه، این شرکت توضیح داد برای ورود به بازار استیبل کوین بسیار اشباع شده با ارز دیجیتال خود که در ابتدا بر روی XRP Ledger و Ethereum اجرا می شود، برنامه ریزی کنید. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، مونیکا لانگ، رئیس ریپل، اخیراً پیش بینی کرد که پروژه استیبل کوین امسال فعال خواهد شد.

طبق اعلامیه روز سه‌شنبه، ریپل قبلا قرارداد نگهداری استاندارد خود را بسته است. مک دونالد که به عنوان معاون ارشد استیبل کوین های شرکت منصوب شد، همچنین به عنوان مدیر عامل استاندارد نگهبانی ادامه خواهد داد.

بر اساس یک پست وبلاگ اخیر، موقعیت مالی قوی این شرکت به آن اجازه می دهد تا به طور بالقوه به روند خرید قوی خود ادامه دهد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید