مدیر عامل Ripple مهم ترین تاریخ را برای دارندگان XRP اعلام می کند


به گفته برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، شرکت او نزدیک شدن نبرد حقوقی طولانی مدت او با SEC به پایان رسیده است.

“چرا SEC در وهله اول دنبال XRP رفت…؟ می دانید، از جهاتی اکنون به این موضوع نگاه می کنید و می گویید که ما تقریباً در پایان این سفر هستیم.”

گارلینگ هاوس دقیقا نمی داند که این پرونده چه زمانی حل می شود، اما او به شوخی 21 سپتامبر را «پایان تابستان» نامید.

قاضی زمانی تصمیم خود را می گیرد که تصمیم خود را بگیرد. حدس من اواخر تابستان است. یکی از من پرسید که آیا تا آخر مرداد خواهد بود؟ من اعلام کردم که 21 سپتامبر پایان تابستان است، بنابراین نمی دانم.

کارت

مدیر عامل Ripple همچنین موقعیت منحصر به فرد XRP در ایالات متحده را به دلیل وضوح نظارتی برجسته کرد. او گفت: «XRP در ایالات متحده یکی از معدود مواردی است که می‌توانیم با قاطعیت بگوییم که امنیت با ETH نیست، نمی‌دانم چگونه انجام می‌شود».

گارلینگ هاوس افزود: «بازار ایالات متحده، همانطور که می دانید، محیط نظارتی ایالات متحده، آشکارا عقب مانده است، اگرچه ریپل در انتهای آن قرار دارد. رئیس ریپل، گری جنسلر، رئیس SEC را متهم کرد که به‌عنوان رئیس SEC نسبت به ارزهای دیجیتال «خیلی خصمانه» است.

کارت

ریپل CTO دیوید شوارتز بازار ایالات متحده همچنان یک قطعه مهم و حیاتی است، اما به گفته مدیر اجرایی، چالش های نظارتی در سطح جهانی بسیار قابل حل هستند و تجارت خارج از ایالات متحده عالی است.

ریپل در حال حاضر با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بر سر میزان جریمه ها و جریمه هایی که شرکت مستقر در سانفرانسیسکو باید بپردازد، درگیر است.

در 14 می، ریپل درخواستی مبنی بر مهر و موم کردن برخی از اسناد ثبت شده در رابطه با درخواست SEC برای قضاوت و تسکین داد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید