مدیر عامل Ripple مهم ترین تاریخ را برای دارندگان XRP اعلام می کند، جان بولینگر سکوت در مورد قیمت بیت کوین را می شکند، شیبا اینو می تواند در 3 روز آینده معکوس شود: خلاصه اخبار رمزنگاری از U.Today


با سه خبر برتر ارزهای دیجیتال U.Today در روز گذشته، هیچ چیز از دنیای ارزهای دیجیتال را از دست ندهید.

مدیر عامل Ripple مهمترین تاریخ را برای دارندگان XRP اعلام می کند

در آخرین روزهایش ظاهر فیزیکی همکارش دیوید شوارتز به همراه برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل در XRP Apex 2024 نظر داد درباره نبرد حقوقی مداوم این شرکت با SEC. وقتی از گارلینگ هاوس پرسیده شد که آیا موقعیت نظارتی ریپل بهبود یافته است یا خیر، گارلینگ هاوس ادعا کرد که شرکت او به پایان شکایت خود با تنظیم کننده نزدیک شده است. مدیر عامل شرکت گفت: “می دانید، از جهاتی اکنون به این موضوع نگاه می کنید و می گویید که ما تقریباً در پایان این سفر هستیم.” گارلینگ هاد بعداً اضافه کرد که طبق برآورد او، این پرونده “تا پایان تابستان” حل خواهد شد، اگرچه هیچ کس نمی تواند زمان تصمیم گیری قاضی را کنترل کند. گارلینگ هاوس گفت: “شخصی از من پرسید که آیا این اتفاق در پایان اوت رخ می دهد یا خیر. من گفتم 21 سپتامبر پایان تابستان است، بنابراین نمی دانم.”

تاجر افسانه ای جان بولینگر سکوت خود را در مورد قیمت بیت کوین شکست

در حالی که بیت کوین نوسانات جدی را تجربه می کرد، جان بولینگر، تحلیلگر مالی، پلتفرم X را ترجیح داد برای به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره حرکات قیمت ارزهای دیجیتال پرچمدار. طی چند هفته گذشته بیت کوین نوسانات قابل توجهی داشته است. قیمت آن حدود 70000 دلار بود و سپس به طور ناگهانی حدود 4 درصد سقوط کرد. این کاهش پس از یک دوره تثبیت قیمت رخ داد که در آن بیت کوین آماده صعود جدید به نظر می رسید. بولینگر بر این باور بازار که ادغام طولانی مدت می تواند منجر به افزایش قابل توجه قیمت شود، اشاره کرد. اشاره او از اصل بازار قدیمی پیروی کرد که «هرچه پایگاه بزرگ‌تر، مساحت بیشتر باشد»، که نشان می‌دهد دوره‌ای از پایه قوی منجر به افزایش قابل توجهی می‌شود. اکنون سوال بزرگ این است که آیا بیت کوین می تواند این سطح را حفظ کند یا شاهد تغییرات بیشتر باشد.

مرتبط با

شیبا اینو (SHIB) می‌تواند در 3 روز آینده معکوس شود: دلیل آن این است

شیبا اینو نزدیک شدن به آستانه بحرانی قیمت؛ انتظار می‌رود EMA 200 در حالت صعودی به سطح پشتیبانی اولیه برای توکن میم تبدیل شود. با این حال، شکستن کمتر از این مطمئناً مشکلات قابل توجهی ایجاد می کند و شیبا اینو را مجبور به خلأ می کند و احتمالاً صلیب مرگ را آغاز می کند. در حال حاضر، شیبا اینو با قیمت 0.00002121 دلار در حال تغییر است و در تلاش است تا بالاتر از سطوح پشتیبانی کلیدی باقی بماند. مهمترین سطحی که در حال حاضر باید تماشا کرد میانگین متحرک نمایی 200 روزه است. اگر SHIB بتواند بالاتر از این سطح بماند، ممکن است یک بازگشت بزرگ رخ دهد. با این حال، اگر این حمایت حفظ نشود، ممکن است کاهش و روند نزولی بیشتر رخ دهد. قیمت SHIB ممکن است به دلایل مختلفی افزایش یابد. مثل همیشه، اخبار خوب یا تغییرات در اکوسیستم شیبا اینو ممکن است باعث تغییر قیمت، بهبود بازار یا افزایش علاقه سرمایه گذاران نهادی شود.


نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید