مدیرعامل Ripple پیروزی بزرگ شرکت را در مبارزه با SEC اعلام کرد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ریپل افزایش بزرگی را در مورد SEC تجربه کرد
  • گارلینگ هاوس می گوید دولت ایالات متحده دنبال تتر است

در آخرین قسمت از پادکست Worldclass کریس واسکوئز، رئیس ریپل، برد گارلینگ هاوس، بزرگترین دستاورد شرکت را در حالی که کمیسیون امنیت و تبادل ایالات متحده را در دادگاه به چالش می کشد، فاش کرد.

او همچنین به موضوعات دیگر پرداخت و راز کلیدی استخدام استعدادهای A+ برای ریپل را به اشتراک گذاشت.

ریپل افزایش بزرگی را در مورد SEC تجربه کرد

برد گارلینگ هاوس که پس از کار به عنوان مدیرعامل بسیاری از شرکت های بزرگ Web2 و مدیر ارشد یاهو در پست مدیر عامل به ریپل پیوست، در آخرین قسمت از پادکست Worldcall ظاهر شد. قبل از اینکه گارلینگ هاوس پیشنهاد کریس لارسن را برای تصدی سمت مدیرعاملی ریپل در سال 2015 بپذیرد، پیشنهاد کاری اوبر را رد کرد زیرا فکر می کرد کار در اوبر هیچ تغییر اساسی در زندگی او ایجاد نمی کند.

یکی از بزرگترین چیزهایی که او با مجری کریس واسکوئز به اشتراک گذاشت، بزرگترین رکورد ریپل بود که در جریان دعوای چهار ساله SEC علیه آزمایشگاه های ریپل به دست آورد.

گارلینگ هاوس به اشتراک گذاشت که وقتی از ریپل شکایت شد، دوران تاریکی برای شرکت آغاز شد. اما با پیروزی سال گذشته، زمانی که قاضی فدرال آنالیسا تورس حکم داد که فروش XRP در بازارهای ثانویه نمی‌تواند به عنوان فروش اوراق بهادار شناخته شود، مدیر عامل ریپل گفت: “آنها هر چیزی را که ما به آن اهمیت می‌دهیم بردند، و نه فقط برای ریپل، بلکه برای XRP نیز.” “این اوج بسیار زیادی در صنعت بود.”

گارلینگ هاوس می گوید دولت ایالات متحده دنبال تتر است

گارلینگ هاوس همچنین فاش کرد که دوست دارد بهترین استعدادها را برای پیوستن به ریپل به دست آورد. او گفت که استعدادهای A+ می‌خواهند اثری در جهان باقی بگذارند که پول برای ایجاد انگیزه در آنها کافی نیست. بنابراین راز او در اینجا استخدام کارآفرینان شکست خورده برای این پست های ارشد است.

در این دیدار، گارلینگ هاوس نیز نظر خود را مبنی بر اینکه دولت آمریکا دنبال تتر است، ابراز کرد. او به شدت به این اعتقاد دارد و اضافه می‌کند که تتر و استیبل کوین USDT آن را بخش بسیار مهمی از اکوسیستم می‌داند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید