مدیر عامل Ripple از جنبش XRP Ledger Community Momentum تمجید می کند


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در توییت اخیر، برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، تحسین خود را از تلاش و ابتکار فزاینده ای که جامعه XRP در سازماندهی و شرکت در رویدادهای تحت رهبری جامعه نشان می دهد، ابراز کرد.

این تأیید در زمانی است که رویدادهای تحت رهبری جامعه شاهد افزایش مشارکت هستند، که نشان دهنده شتاب رو به رشد در اکوسیستم XRP Ledger است.

گارلینگ هاوس از افزایش تعداد رویدادهای اجرا شده توسط انجمن XRP در سال جاری، از جمله رویداد XRP Gold Coast در ماه مارس، و همچنین اجلاس XRP Las Vegas و XRPL ابراز هیجان کرد.

من از دیدن تعداد رویدادهای تحت رهبری انجمن XRP در سال جاری، با XRP Gold Coast در ماه مارس و XRP لاس وگاس از فردا (امیدواریم تعدادی از شما را در آنجا ببینیم!) هیجان زده هستم. از شما شخصاً در xrplapex در ماه ژوئن.” گارلینگ خانه نوشت.

افزایش رویدادهای تحت رهبری جامعه در اکوسیستم XRP منعکس کننده احساس رو به رشد وحدت و هدف در میان اعضای جامعه است که به طور فعال با یکدیگر برای تبادل ایده ها، به اشتراک گذاری دانش و همکاری در پروژه های مورد علاقه مشترک هستند.

مدیر عامل Ripple بر شتاب رو به رشد XRPL تاکید می کند و می گوید آینده روشن است

گارلینگ هاوس همچنین از استعدادهای محلی جدید برای پروژه های ساخته شده بر روی لجر ابراز خوشحالی کرد و نشان داد که شتاب در حال رشد است. با نگاه به آینده، چشم انداز مدیرعامل برای XRPL خوش بینانه است.

ترکیبی از یک جامعه قوی، پذیرش رو به رشد و نوآوری مستمر XRPL را به خوبی برای آینده قرار می دهد.

مدیر عامل Ripple افزود: “از استعدادهای محلی جدید گرفته تا پروژه های ساخته شده بر روی لجر، شتاب در حال ایجاد است. من معتقدم آینده روشن است.”

این اکوسیستم همچنان از بهبود دید، قابلیت اطمینان و ارتباط در چشم انداز گسترده تر ارزهای دیجیتال بهره می برد، زیرا اعضای انجمن گرد هم می آیند تا موارد استفاده جدید را بررسی کنند، راه حل های نوآورانه ایجاد کنند و از پذیرش گسترده تر XRP حمایت کنند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید