مدیر عامل Ripple از کلاهبرداران لامبا با عنوان “زندگی کم غم انگیز” انتقاد می کند: “ما مبارزه می کنیم”


به زودی به پست الکترونیکی در شبکه اجتماعی X، برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، علیه بازیگران بدی که برای کلاهبرداری از کاربران شبکه‌های اجتماعی جعل هویت می‌کنند، صحبت کرد.

مدیر اجرایی می گوید که شرکت او در حال “مقابله” با “پانک های فقیر” است که سعی می کنند از هویت او به دلایل شوم استفاده کنند.

گارلینگ هاوس یک کلیپ ویدیویی سرگرم‌کننده اضافه کرد که در آن شلوار لباس خواب شطرنجی خود را نشان می‌دهد.

Doppelganger یک کلاهبرداری هدایایی محبوب را تبلیغ می کند که هدف آن فریب کاربران ساده لوح با وعده بازپرداخت دو برابر مقدار ارز دیجیتالی است که آنها به کیف پول کلاهبردار ارسال کرده اند.

گارلینگ هاوس واقعی با کت و شلوار در پایان ویدئو کلیپ گفت: “ریپل هرگز از شما نمی خواهد که XRP برای ما بفرستید… حداقل موهای من را درست کردند.”

در یک پست بعدی در رسانه های اجتماعی، گارلینگ هاوس از جامعه XRP خواست تا ایمن بمانند. او افزود: “ما مدیون قدردانی بزرگی از ذهن های خلاق ریپل هستیم که این ویدئو را ساخته اند.”

ریپل سال هاست که با کلاهبرداری های ریپل مبارزه می کند. در سال 2020، شرکت بلاک چین حتی به دلیل گسترش کلاهبرداری های ارزهای دیجیتال، غول میزبانی ویدیو یوتیوب را نیز پذیرفت. ریپل سال بعد با یوتیوب قراردادی امضا کرد. با این حال، این به کلاهبرداران مداوم XRP پایان نداد.

با ظهور فناوری‌های هوش مصنوعی، کلاهبرداری‌های XRP اکنون بسیار پیچیده‌تر شده‌اند. پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayیک دیپ فیک بسیار واقع گرایانه با حضور Garlinghouse در شبکه های اجتماعی ظاهر شد. دیپ فیک صدای Garlinghouse را با دقت چشمگیری تقلید کرد.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید