مدیر عامل Ripple به عنوان Lambaste برای Dogecoin خدمت کرد


براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، اخیراً در جریان حضورش در Consensus، بزرگترین سکه میم، Dogecoin را مورد هدف قرار داده است.

“من فکر نمی کنم Dogecoin چیز خوبی برای صنعت باشد. من هم ضد Dogecoin نیستم، اما مثل این است که … من نمی دانم مورد استفاده چیست.”

گارلینگ هاوس افزود که او مزایای زیادی را در زنجیره های مختلف می بیند و فکر می کند که این یک عامل مهم است.

این اولین باری است که Garlinghouse بزرگترین پول میم را هدف قرار داده است. گارلینگ هاوس در سخنرانی در مجمع جهانی اقتصاد در ماه ژانویه گفت که هیچ استفاده ای برای سکه میم پیشرو نمی بیند.

مرتبط با

به غیر از ایلان ماسک به عنوان بازیگر اصلی، من مورد استفاده و هدف را نمی بینم.”

اظهار نظر تند او باعث واکنش شدید در جامعه Dogecoin شد. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران Dogecoin، از اظهارنظر Garlinghouse انتقاد کرد و استدلال کرد که ارز دیجیتال میم تقریباً همان ارز دیجیتال بیت کوین است، با این تفاوت که دارای یک طلسم سگ و پارامترهای کمی متفاوت است.

اوایل این ماه، گارلینگ هاوس پس از اینکه پائولو آردوینو، مدیر عامل تتر، گفت که به نظر می رسد استیبل کوین در تیررس دولت ایالات متحده است، مورد انتقاد قرار گرفت. مدیر عامل ریپل بعداً توضیح داد که قصد حمله به بزرگترین صادرکننده استیبل کوین را با اظهار نظر خود نداشته است.

XRP ETF؟

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، Garlinghouse همچنین پیش بینی کرد که SEC صندوق های قابل معامله در مبادلات (ETF) را برای آلتکوین های متعدد، از جمله XRP تایید خواهد کرد. رئیس ریپل معتقد است که چنین تغییر سیاستی “حتمی” است.

علاوه بر این، رئیس ریپل بار دیگر از رگولاتورهای ایالات متحده خواست تا قوانین روشنی برای صنعت ارائه کنند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید