مدیر عامل ریپل از “پیروزی بزرگ” در کالیفرنیا خوشحال شد


برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، استقبال حکم اخیر در دعوی حقوقی اوراق بهادار مدنی علیه این شرکت یک “برد بزرگ” تلقی شد.

روز پنجشنبه، قاضی فیلیس همیلتون، که ریاست دادگاه منطقه ای ایالات متحده در شمال کالیفرنیا را بر عهده دارد، اجازه داد این پرونده به محاکمه برود. یک ادعای قانون ایالتی با تمرکز بر اظهاراتی که Garlinghouse در مورد XRP در مصاحبه ای در سال 2017 بیان کرد، اکنون مجاز به محاکمه شده است.

با این حال، قاضی همیلتون چهار ادعای مربوط به عدم موفقیت ریپل در ثبت توکن بحث‌برانگیز XRP را به عنوان یک امنیت رد کرد.

گارلینگ هاوس استدلال می کند که تصمیم دادگاه نیویورک به نوعی با تصمیم اخیر در کالیفرنیا رد نشده است.

این پس از آن صورت گرفت که وکیل فرد ریسپولی ادعا کرد که توکن XRP می تواند به عنوان یک امنیت در ایالت طلایی شناخته شود.

مرتبط با

گارلینگ هاوس بر “اظهارات گمراه کننده” خود می ایستد

گارلینگ هاوس با پرداختن به این ادعا که قرار است در دادگاه مطرح شود، آن را به عنوان تلاشی از سوی “ترول ها” برای بازی با سیستم حقوقی ایالات متحده برای به دست آوردن صدها میلیون دلار در توافقنامه های دسته جمعی مورد انتقاد قرار داد.

در طی مصاحبه ای در سال 2017، گارلینگ هاوس در مورد موقعیت “طولانی” خود در مورد توکن XRP، که به ریپل گره خورده است، صحبت کرد.

شاکی برادلی سوستاک استدلال می کند که بیانیه صعودی گمراه کننده بود زیرا رئیس Ripple میلیون ها XRP را در صرافی های مختلف در آن سال فروخت.

در مصاحبه دیگری، گارلینگ هاوس همچنین اظهار داشت که ریپل «مقدار هنگفتی از تقاضا» را برای توکن به ارمغان خواهد آورد زیرا یک «مشکل تریلیون دلاری» را حل می کند. علاوه بر این، گفته می‌شود که ریپل هنگام پاسخ دادن به سؤالات خریداران توکن با یک آژانس بازاریابی همکاری می‌کرد.

گارلینگ هاوس اظهار داشت که او همچنان به “اظهارات گمراه کننده” خود می ایستد و مشتاقانه منتظر شفاف سازی این اظهارات در جلسه آتی است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید