مدیر عامل Ripple توضیح می دهد که چرا XRP ETF اجتناب ناپذیر است


طی یک رویداد اخیر ظاهر فیزیکی در فاکس بیزینس، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، چندین صندوق قابل معامله در بورس آلتکوین را مطرح کرد و استدلال کرد که مردم نمی‌خواهند تنها در معرض یک کالا قرار بگیرند. اگر در معرض طلا هستید، ممکن است بخواهید در معرض نقره قرار بگیرید.

Garlinghouse همچنین اشاره کرد که XRP دومین دارایی دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است. در زمان نگارش این مقاله، با ارزش بازار تقریباً 29 میلیارد دلار در رتبه هشتم قرار دارد. او افزود: «این قبل از این بود که SEC اتریوم را اجباری کند.

مرتبط با

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayهنگام صحبت در کنفرانس اجماع، گارلینگهاوس اظهار داشت که تایید ETF XRP “حتمی” است. رئیس Ripple همچنین انتظار دارد چنین محصولاتی برای Solana (SOL) و Cardano (ADA) عرضه شود.

وقتی نوبت به کینه احتمالی SEC نسبت به XRP ETF بر سر نبرد قانونی با ریپل می رسد، مدیر اجرایی به ضرر SEC در دادگاه اشاره کرد:

“فکر می‌کنم این یک استدلال سخت برای آنها است که برنده شوند. آیا آنها می‌توانند زندگی را سخت‌تر کنند؟ آنها زندگی را برای بسیاری از مردم سخت‌تر کردند و در دادگاه شکست خوردند.”

گارلینگ هاوس خاطرنشان کرد که تایید غافلگیرکننده وجوه قابل معامله در بورس اتریوم (ETF) یک “معامله بزرگ” از نظر باز کردن بیشتر بازارها به روی سرمایه گذاران بیشتری است که به دنبال دسترسی به ارزهای دیجیتال هستند. رئیس Ripple انتظار دارد این محصولات پس از پخش زنده، “بسیار خوب” عمل کنند.

بر اساس موفقیت خیره کننده ETF های بیت کوین، Garlinghouse به این نتیجه رسید که علاقه به این فضا “بسیار زیاد” است.

مرتبط با

رئیس Ripple همچنین به شوخی گفت که SEC تا خط پایان “کشیده شد و فریاد زد” تا سرانجام پس از یک دهه رد مداوم ETF های بیت کوین در اوایل امسال تایید شود. او معتقد است که رگولاتور سرسخت در نهایت به دلیل ضررهایش در دادگاه تسلیم شد. سال گذشته، Grayscale Investments برنده شکایت خود علیه SEC شد و راه را برای تبدیل صندوق GBTC به ETF هموار کرد.

گارلینگ هاوس افزود: “من فکر می کنم آنها متوجه شدند که اگر ETH ETF را دور بزنند، احتمالاً همان نتیجه رخ می دهد … ناامید کننده است که ما باید از دادگاه عبور کنیم تا این نتایج مثبت را بدست آوریم.”


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید