مدیر عامل ریپل، جنسلر را “لادیت زمان خود” می نامد


برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، بار دیگر به شدت از گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده انتقاد کرد و او را “لادیت زمان خود” خواند.

گارلینگ هاوس رئیس SEC را با اعضای یک جنبش محبوب ضد صنعتی که در اوایل قرن نوزدهم ظهور کرد مقایسه کرد. اعضای آن در یورکشایر و لنکاوی با انواع مختلف ماشین ها می جنگیدند. آنها استدلال می کردند که از ماشین ها برای کاهش ناعادلانه دستمزدها استفاده می شود. لودیت ها در حال افراط بودند و از ترمز ماشینی و تهاجم برای مخالفت با صنعتی شدن استفاده می کردند.

مرتبط با

این اصطلاح همچنان در گفتمان های مختلف برای اشاره به افرادی که مخالف نوآوری هستند استفاده می شود. “نئو-لادیسم”، نسخه مدرن این اصطلاح، جنبشی از مردم است که در برابر فناوری های مدرن مقاوم هستند.

اگرچه جنسر در MIT در مورد بلاک چین تدریس می کند، اما به دلیل تلاش برای سرکوب نوآوری با سیاست های تهاجمی ضد رمزنگاری خود، مورد انتقاد شدید قرار گرفته است.

مرتبط با

مدیرعامل ریپل سکوت را درباره رویدادهای مهم اخیر می شکند: جزئیات

ریپل باس بارها و بارها پر استرس گفته می شود که ایالات متحده ممکن است از نظر پیشرفت در زمینه پول رمزنگاری از سایر کشورها عقب باشد.

ماه گذشته، گارلینگ هاوس از جنسلر به دلیل شکست در جلوگیری از شکست FTX پس از اظهار نظر وی مبنی بر اینکه مدیران ارزهای دیجیتال یا زندانی می شوند یا در انتظار استرداد هستند، انتقاد کرد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید