مدیر عامل ریپل خواستار مقررات باز رمزنگاری ایالات متحده است: جزئیات


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در بیانیه اخیر، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، بر نیاز فوری ایالات متحده به تدوین مقررات روشن و معقول برای صنعت ارزهای دیجیتال تاکید کرد.

همانطور که چشم انداز جهانی ارزهای دیجیتال در حال تکامل است، گارلینگ هاوس تأکید می کند که ایالات متحده نباید از دیگر اقتصادهای پیشرو که چارچوب های نظارتی جامعی را برای دارایی های دیجیتال ایجاد کرده اند، عقب بماند.

اظهارات گارلینگ هاوس در زمانی بیان می شود که صنعت کریپتو ایالات متحده به دلیل فقدان قوانین واضح که مانع نوآوری در این بخش می شود، با عدم قطعیت نظارتی دست و پنجه نرم می کند.

گارلینگ هاوس گفت: «این بسیار مهم است که ایالات متحده با دیگر اقتصادهای پیشرو برسد و قوانین معقول و روشنی برای ارزهای دیجیتال ایجاد کند. دعوت به اقدام مدیر عامل ریپل فقط برای همگامی با سایر اقتصادها نیست. این در مورد رهبری در شکل دادن به آینده مالی جهانی است.

فقدان مقررات روشن در ایالات متحده منجر به نبردهای حقوقی متعدد و عدم اطمینان قابل توجهی برای شرکت های رمزنگاری شده است.

Ripple در حال حاضر درگیر یک پرونده با مشخصات بالا با SEC بر سر فروش توکن های XRP است. پرونده در حال حاضر در مرحله حل و فصل است، درخواست های مهمی در این مرحله انجام شده و اکنون در انتظار تصمیم قاضی است.

مرتبط با

SEC به دنبال جریمه تقریباً 2 میلیارد دلاری است: 876 میلیون دلار خسارت، 198 میلیون دلار به عنوان سود پیش داوری و 876 میلیون دلار جریمه برای مجموع 1.95 میلیارد دلار. انتظار می رود که نتیجه این مرحله یک سابقه برای کل صنعت باشد.

همانطور که صنعت کریپتو به رشد خود ادامه می دهد، نیاز به مقررات معقول به طور فزاینده ای آشکار می شود. ایالات متحده فرصتی برای تعیین استاندارد جهانی برای مقررات ارزهای دیجیتال دارد، اما باید به سرعت عمل کند. پیام مدیرعامل Ripple واضح است: زمان آن فرا رسیده است که ایالات متحده قواعدی را تقویت کند و قوانینی را ایجاد کند که منعکس کننده نوآوری های صنعت نوپای کریپتو باشد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید