مدیرعامل ریپل سکوت را در مورد آخرین نقاط عطف می شکند: جزئیات


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در پاسخ به آخرین نقاط عطف این شرکت، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، از شراکت این شرکت با تبادل دارایی دیجیتال، کارگزار و متولی Archax ابراز هیجان کرد. این همکاری یک گام مهم رو به جلو در دنیای فناوری مالی، به ویژه در زمینه توکن سازی دارایی ها است.

در رویداد فعلی XRP Ledger Apex 2024، اعلام شد که Ripple و Archax همکاری خود را گسترش خواهند داد تا سال آینده صدها میلیون دلار دارایی واقعی (RWA) را به XRP Ledger بیاورند. انتظار می رود این حرکت XRPL را به یکی از بلاک چین های پیشرو در توکن سازی RWA تبدیل کند.

آخرین معامله نشان دهنده گسترش همکاری ریپل با Archax است که در سال 2022 با همکاری Archax با Metaco برای ارائه خدمات نگهداری دارایی دیجیتال به مشتریان خود آغاز شد. ریپل متاکو را در اواسط سال 2023 خریداری کرد.

مرتبط با

در واکنش به این نقطه عطف، گارلینگ هاوس روند رو به رشد موسسات مالی برای توکن کردن دارایی های دنیای واقعی (RWA) در پلتفرم های بلاک چین مانند XRP Ledger (XRPL) را برجسته کرد. این روند به آرامی چهره مدیریت دارایی را تغییر می دهد.

Archax با موسسات مالی پیشرو برای فعال کردن رمزگذاری RWA همکاری می کند. با توجه به این همکاری گسترده، این موسسات می توانند از XRPL برای توکن کردن دارایی های خود استفاده کنند.

مدیر عامل Ripple هیجان زده است زیرا پتانسیل این روند را می بیند. او پیش‌بینی می‌کند که توکن‌سازی RWA‌ها نه تنها ادامه خواهد داشت، بلکه در آینده نیز به صورت تصاعدی گسترش خواهد یافت. انتظار می رود که این رشد ناشی از مزایای ذاتی فناوری بلاک چین همراه با افزایش تقاضا باشد.

XRPL یک بلاک چین لایه 1 منبع باز، عمومی و غیرمتمرکز است که بیش از 1000 پروژه را در دهه گذشته میزبانی کرده است، بیش از 2.8 میلیارد تراکنش را بدون خطا یا نقض امنیتی از سال 2012 پردازش کرده است و بیش از پنج میلیون مورد پشتیبانی را پردازش کرده است. کیف پول های فعال با شبکه ای از بیش از 120 تایید کننده.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید