مشاور ریپل CBDC ویژگی های کلیدی یورو دیجیتال را برجسته می کند


بانک مرکزی اروپا (ECB) اخیرا گزارشی به روز شده را منتشر کرده است که جزئیات پیشرفت پروژه یورو دیجیتال را از نوامبر 2023، زمانی که مرحله مقدماتی آغاز شد، منتشر کرده است. هدف این مرحله ایجاد نتایج قبلی و ایجاد زمینه برای انتشار احتمالی اوراق قرضه تا اکتبر 2025 است. .

تمرکز فعلی ما بر نهایی کردن کتاب قوانین و انتخاب فروشندگانی است که بستر و زیرساخت لازم را توسعه دهند.

مرتبط با

آنتونی رفاه، مشاور CBDC ریپل در این رویداد صحبت کرد و ویژگی‌های کلیدی و پیشرفت مداوم پروژه یورو دیجیتال را برجسته کرد. وی خاطرنشان کرد که پیشرفت های قابل توجهی در زمینه هایی مانند حفظ حریم خصوصی در تراکنش های آنلاین و آفلاین، بهبود عملکرد آفلاین و ایجاد مجموعه ای استاندارد از قوانین برای پرداخت های دیجیتال یورو حاصل شده است.

به عنوان مثال، اقدامات حفظ حریم خصوصی برای پرداخت‌های دیجیتالی آنلاین یورو تضمین می‌کند که یوروسیستم، به‌عنوان صادرکننده و ارائه‌دهنده زیرساخت پرداخت، نمی‌تواند مستقیماً تراکنش‌ها را به افراد خاصی نسبت دهد. حفظ حریم خصوصی آفلاین نیز در اولویت قرار دارد. در سناریوهای آفلاین، فقط پرداخت کننده و گیرنده پرداخت از جزئیات تراکنش مطلع هستند.

علاوه بر این، عملکرد آفلاین ارز جدید به کاربران این امکان را می‌دهد تا پس از پیش‌پرداخت حساب یورو دیجیتال خود از طریق اینترنت یا خودپرداز، بدون اتصال به اینترنت، پرداخت‌ها را انجام دهند.

مرتبط با

نظرات رفاه به دنبال مشارکت قابل توجه ریپل در ابتکار عمل می باشد. این شرکت در کنفرانس یورو دیجیتال در ماه فوریه به حامی طلایی تبدیل شد و بسیاری از موضوعات مهم از جمله طراحی نوآوری های آینده، جنبه های قانونی و پرداخت های فرامرزی را پوشش داد.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید