ریپل در میان ۲۵۰ شرکت برتر فین‌تک قرار گرفت


استارتاپ بلاک چین ریپل مستقر در سانفرانسیسکو، شناخته شده این شرکت به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های فین‌تک سال توسط آژانس خبری تجارت جهانی CNBC و پورتال آمار آلمان Statista انتخاب شد.

ریپل به همراه صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس، بازار NFT OpenSea، کارآگاه بلاک چین Chainalysis، سازنده کیف پول سخت افزاری Legser و دیگران به فهرست شرکت های دارایی دیجیتال پیشرو پیوسته است.

اول از همه، این شرکت به دلیل مشارکت در موارد زیر شناخته شده است: ارز دیجیتال XRPاو می‌گوید که به خاطر تقدیری که اخیراً دریافت کرده «افتخار» شده است. ریپل گفت: “از کارمندان، مشتریان و حامیان خود در این سفر با ما متشکریم!” گفت.

به طور کلی، فهرستی که به طور مشترک جمع آوری شده است شامل 250 شرکت فین تک در هشت دسته است. این دسته بندی ها شامل «پرداخت ها»، «دارایی های دیجیتال»، «برنامه ریزی مالی»، «نئوبانک»، «راه حل های فرآیند کسب و کار»، «فناوری دارایی»، «مالی جایگزین» و «راه حل های بانکی» است. به طور خاص، بخش “پرداخت ها” با سهم 24٪ از تعداد کل شرکت ها پیشتاز است.

ایالات متحده آمریکا از نظر تعداد شرکت های فین تک (161) پیشتاز است. انگلیس در رده دوم قرار دارد. سنگاپور، آلمان و کانادا از جمله کشورهای پیشرو در بخش فین تک هستند.

شرکت ها بر اساس شاخص های عملکرد کلیدی عمومی و خاص (KPI) انتخاب شدند.

جای تعجب نیست که هوش مصنوعی به عنوان یکی از موضوعات کلیدی سال 2024 پس از گسترش سریع بهره وری ظاهر شده است. هوش مصنوعی در سال 2024.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید