ریپل متاکو متاکو متاکو متولی بلاک چین را به مبلغ 250 میلیون دلار خریداری می کند


متاکو 17 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A در سال 2020 جمع آوری کرد. این شرکت قبل از خرید در مجموع 20 میلیون دلار جمع آوری کرد.

در 17 می، ریپل، خالق شبکه پرداخت و توکن XRP با همین نام، اعلام کرد که نگهدارنده دارایی دیجیتال سوئیس و ارائه دهنده توکنیزاسیون متاکو را به قیمت 250 میلیون دلار خریداری کرده است. با این خرید، ریپل می‌گوید که پیشنهاد سازمانی خود را به ذخیره، انتشار و مبادله دارایی‌های توکن‌شده گسترش خواهد داد. توسعه دهندگان این شرکت نوشتند:

متاکو مسیر رشد ریپل را از طریق دسترسی به پایگاه مشتری متشکل از صدها مشتری، سرمایه برای پاسخگویی به تقاضای جدید و منابعی که به تعهدات خود در قبال مشتریان بانکی و سازمانی ادامه خواهد داد، به طور قابل توجهی تسریع خواهد کرد.

ریپل پیش‌بینی می‌کند که بازار نهادی نگهبانی رمزارز تا سال 2030 به 10 تریلیون دلار خواهد رسید. تحقیقات او همچنین نشان می‌دهد که «اکثر رهبران مالی جهانی در مؤسسات مالی» در حال برنامه‌ریزی برای استفاده از راه‌حل‌های نگهداری ارزهای دیجیتال در سه سال آینده هستند. او نمونه‌هایی از برنامه‌های مدیریت نگهبانی کریپتو BNY Mellon و برنامه‌های نزدک برای راه‌اندازی خدمات نگهبانی کریپتو در سه ماهه دوم را ذکر می‌کند. آدرین ترکانی، بنیانگذار و مدیر عامل متاکو، اظهار داشت:

“این توافق متاکو را قادر می سازد تا از مقیاس ریپل و قدرت بازار برای دستیابی به اهداف ما و ارائه سریعتر ارزش به مشتریان خود استفاده کند. ما مشتاقانه منتظر ادامه ارائه سطوح بی سابقه تقاضای سازمانی هستیم.”

پیشنهاد اولیه متاکو Harmonize است، یک استاندارد سازمانی برای نگهداری دارایی های دیجیتال و زیرساخت های توکن سازی، که به گفته این شرکت توسط موسسات مالی بزرگ استفاده می شود. بر اساس گزارش Crunchbase، متاکو که در سال 2015 تأسیس شد، 20 میلیون دلار در چهار دور قبل از اعلام آن در 17 می جمع آوری کرد. براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، گفت: «ریپل به برتری ما در زمینه‌های حیاتی زیرساخت ارزهای دیجیتال ادامه خواهد داد.

مجله: Coinbase خراب شد، فلوریدا CBDC ها را ممنوع کرد، و Ordinals با جنجال مواجه شدند
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید