ریپل Fortress Trust را تصاحب می کند و سبد مجوزها را در ایالات متحده گسترش می دهد


Fortress توسط Nevada Trust برای نگهداری دارایی مجوز دارد. ریپل بیش از 30 مجوز در سراسر ایالات متحده دارد.

در 8 سپتامبر اعلام شد که شرکت فناوری مالی Ripple در حال گسترش سبد مجوزهای نظارتی خود در ایالات متحده با خرید Fortress Trust است.

Fortress Trust زیرساخت نظارتی و فناوری را برای سازمان های بلاک چین فراهم می کند. این شرکت دارای مجوز Nevada Trust است که به آن اجازه می دهد دارایی های مالی را ذخیره کند. این خرید علاوه بر بیش از 30 مجوزی است که Ripple به عنوان یک انتقال دهنده پول در سراسر کشور دارد و همچنین یک BitLicense در ایالت نیویورک که به تجارت ارزهای مجازی اختصاص دارد.

مونیکا لانگ، رئیس Ripple، گفت: «مجوزها برای کسب‌وکارها توانمندسازی قدرتمندی برای ایجاد و ارائه بهترین تجربیات مشتری در کلاس هستند. طبق اعلام ریپل، فناوری و مجوز Fortress Trust مکمل نقشه راه تجارت و محصول آن است.

ریپل برای اولین بار در سال 2022 از طریق دور اولیه در این شرکت سرمایه گذاری کرد. مبالغ نهایی معاملات و سایر شرایط مالی فاش نشده است.

“به عنوان یکی از اولین سرمایه گذاران در فناوری های بلاک چین قلعه، ما این شانس را داشتیم که تیم، چشم انداز و فناوری آن را بشناسیم. برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، گفت: از زمان راه‌اندازی آن‌ها در سال 2021، آن‌ها یک کسب‌وکار چشمگیر با درآمدهای مکرر و فهرستی قوی از بومیان کریپتو و مشتریان تازه‌کار رمزنگاری ایجاد کرده‌اند.

ریپل معاملات در بازار نزولی را تسریع می کند. در ماه مه، این شرکت اعلام کرد که متاکو و ارائه دهنده توکنیزاسیون دارایی دیجیتال سوئیس را به مبلغ 250 میلیون دلار خریداری کرده است. یکی از مدیران ریپل در ژانویه پیش‌بینی کرد که در سال 2023 موجی از اکتساب‌ها در فضای رمزنگاری‌ها رخ خواهد داد که به شرکت‌ها کمک می‌کند شکاف‌های استعداد را پر کنند.

این شرکت اعلام کرد که Ripple قصد دارد در شرکت مادر Fortress، Fortress Blockchain Technologies و خدمات فرعی آن FortressPay سرمایه گذاری کند. ریپل ادعا می کند در بیش از 55 کشور حضور دارد و خدمات پرداخت را از طریق فناوری بلاک چین ارائه می دهد.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید