«پدر پولدار پدر فقیر» تفاوت های ظریف مهمی در مورد بیت کوین (BTC) آشکار می کند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “بیت کوین به اندازه کافی بالا نیست که بتوان رفت”
  • ویلی وو فاش می کند که چه زمانی اجرای بیت کوین به پایان می رسد

رابرت کیوساکی، مربی مالی و نویسنده مشهور کتاب محبوب مدیریت مالی «پدر پولدار پدر فقیر»، توییتی منتشر کرد که در آن پیش‌بینی صعودی قیمت بیت کوین انجام داد و نکته مهمی را در مورد بیت کوین فاش کرد.

ویلی وو، تاجر و کارآفرین، در گفتگو با کیوساکی، نشانه اصلی زمان پایان صعود بیت کوین را فاش کرد. او می گوید تا کنون بیت کوین برنده است.

“بیت کوین به اندازه کافی بالا نیست که بتوان رفت”

کیوساکی در توییت خود اعتراف کرد که وقتی شروع به تشویق اطرافیانش به خرید بیت کوین کرد، به دلیل “بهانه های خالی” که در ازای آن دریافت کرد، احساس ناامیدی کرد. به گفته او، رایج ترین دلیلی که مردم برای پیروی از توصیه های او مشکل دارند، این است که بیت کوین را بسیار گران می دانند.

ارز دیجیتال پرچمدار جهان در حال حاضر بسیار بالا است. اما کیوساکی معتقد است که از این هم بالاتر خواهد رفت: “و بالاست… اما نه به اندازه ای که قرار است برود.”

کیوساکی با نقل قول از کتاب مورد نظر خود گفت: «وقتی خرید می‌کنید، سود می‌کنید…. “نه در حین فروش.”

به گفته وی، نکته مهم در مورد بیت کوین این است که همه آرزو می کنند که ای کاش بیت کوین را زمانی می خریدند که فقط 10 دلار ارزش داشت، “اما آن روزها مدت هاست گذشته است.”

یک هفته پیش، کیوساکی یک پیش‌بینی قابل توجه قیمت بیت‌کوین را منتشر کرد که نشان می‌داد او انتظار دارد بیت‌کوین تا اواسط آگوست یا حداقل در مقطعی در سال ۲۰۲۴ به ۳۵۰ هزار دلار برسد. با این حال، او اعتراف کرد که این یک پیش بینی نبود. اندیشه. کیوساکی همچنین توضیح داد که به خرید بیت‌کوین، اتریوم و سولانا ادامه می‌دهد، زیرا مطمئن است که قیمت‌های آن‌ها همچنان افزایش خواهد یافت.

اما این به این دلیل نیست که او به این ارزهای دیجیتال اعتماد دارد، بلکه به این دلیل است که به دولت فعلی ایالات متحده و سیاست های مالی آن اعتماد ندارد.

مرتبط با

ویلی وو فاش می کند که چه زمانی اجرای بیت کوین به پایان می رسد

ویلی وو، تاجر و کارآفرین ارزهای دیجیتال، به توییت رابرت کیوساکی پاسخ داد و گفت: «هدف بیت کوین زمانی به پایان می رسد که همه سرمایه گذاری کنند». وی در توییتی نوشت که تاکنون 4.7 درصد از سرمایه آزاد موجود در بازار توسط موسسات مالی در بیت کوین سرمایه گذاری شده است.

در حال حاضر، وو نوشت که بیت کوین در حال برنده شدن است و اشاره کرد که این دقیقاً همان کاری است که VC ها برای فناوری نوظهور انجام می دهند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید