نویسنده “پدر پولدار، پدر فقیر” انتظار دارد بیت کوین بیشتری بخرد: “زمان سختی در پیش است”


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “بیت کوین در حال سقوط است، من منتظر دریافت بیشتر هستم”
  • “روزهای سخت در انتظار ماست”

رابرت کیوساکی، حامی و سرمایه‌گذار بیت‌کوین، که به‌خاطر کتاب مدیریت مالی شخصی‌اش «پدر پولدار پدر بی‌پول» نیز شناخته می‌شود، از حساب X (توئیتر سابق) برای افشای استراتژی فعلی بیت‌کوین خود استفاده کرد.

نکته اصلی او این است که بهترین زمان برای خرید دارایی زمانی است که در حال سقوط است.

“بیت کوین در حال سقوط است، من منتظر دریافت بیشتر هستم”

کیوساکی در توییتی نوشت که قیمت بیت کوین در حال حاضر سقوط بزرگی را تجربه می کند زیرا روز دوشنبه به زیر 63000 دلار رسید. این استاد مالی به جامعه خود هشدار داد که بیت کوین در حال حاضر در حال سقوط است و او آماده می شود تا بیت کوین بیشتری بخرد زیرا افراد زیادی در حال فروش هستند.

کیوساکی همچنین برخی از مشاهدات مهم را در مورد وضعیت فعلی بازارهای مالی به اشتراک گذاشت. او در توییتی نوشت: «همه بازارها بالا و پایین می‌روند» و اکنون کاهش یافته است. با این حال، او گفت که معامله گران همیشه دارایی ها را معامله می کنند. اما به گفته کیوساکی، بزرگترین مشکل تجارت هر دارایی این است که سرمایه گذاران باید مالیات، و به ویژه مالیات بر عایدی سرمایه کوتاه مدت را بر روی سودی که از تجارت به دست می آورند، بپردازند.

در حالی که کیوساکی این کار را انجام می دهد، استراتژی سرمایه گذاری مورد علاقه وارن بافت را برای بیت کوین اعمال می کند: «خرید و برای همیشه منتظر بمانید». در اینجا لازم به یادآوری است که بافت از منتقدان سخت بیت کوین است و در سال 2018، در نشست سالانه سهامداران شرکت سرمایه گذاری “برکشایر هاتاوی”، بیت کوین را “مربع سم موش” توصیف کرد. دیدگاه او در مورد ارز دیجیتال پرچمدار از آن زمان تغییر نکرده است.

مرتبط با

“روزهای سخت در انتظار ماست”

کیوساکی در قسمت دوم توییت خود به 2.5 میلیون بیننده X خود هشدار داد که “روزهای سختی در پیش است.” او توضیح داد که ترجیح می دهد دارایی های جدید بسازد، نه تجارت دارایی. به همین دلیل از خود به عنوان یک کارآفرین سریالی یاد می کند. کیوساکی اکنون اعلام کرده است که دو شرکت جدید سرمایه گذاری کرده است، بدون اینکه مشخص کند در چه زمینه ای فعالیت خواهند کرد.

کیوساکی قبلاً اعلام کرده بود که یک معدن طلا دارد و می‌خواهد یک چاه نفت بخرد. او همچنین نه تنها ترجیح می دهد در بیت کوین سرمایه گذاری کند، بلکه به طور فعال طلا و نقره را خریداری و نگهداری می کند. مرشد مالی معتقد است که هر سه دارایی پناهگاه امنی هستند که ارزش انباشته شدن را دارند.

اخیراً کیوساکی پیش بینی کرد که انتظار دارد بیت کوین تا سپتامبر به 300000 دلار برسد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید