نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر» راز موفقیت خود را در میان آشفتگی بیت کوین به اشتراک می گذارد


تصویر روی جلد از www.youtube.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رابرت کیوساکی، سرمایه گذار و کارآفرین معروف، که به عنوان نویسنده کتاب کلاسیک در مورد مدیریت مالی شخصی نیز شناخته می شود، راز موفقیت مالی خود را در توییت اخیر به اشتراک گذاشت.

این فرمول موفقیت بر اساس کتاب فوق الذکر او بود که در اواخر دهه 1990 منتشر شد. این گورو مالی که بسیاری او را کیوساکی می نامند، به خوبی به عنوان مدافع و صاحب بیت کوین شناخته می شود و اغلب در مورد این دارایی دیجیتال با مخاطبان میلیونی خود در X (که قبلاً توییتر نامیده می شد) مثبت صحبت می کند.

تلاطم فعلی بازار بیت کوین

بیت کوین در حال حاضر دوره‌ای از تلاطم را تجربه می‌کند و پس از کاهش قابل‌توجه اخیر بیش از 15 درصد، فراز و نشیب را تجربه می‌کند. ارز دیجیتال پرچمدار جهان تقریباً 1000 دلار از قیمت بازار خود افت کرد و در عرض 5 روز از 64000 دلار به کمتر از 54000 دلار سقوط کرد.

بیت کوین در چند روز گذشته تلاش هایی را برای بازیابی خط قیمت 59000 دلار انجام داده است. اما در حال حاضر نمی توان آن را تعمیر کرد و دوباره به پایین هل داده شد. تا زمان نگارش این مقاله، بزرگترین دارایی دیجیتال بر اساس ارزش بازار در حال تغییر با قیمت 58,465 دلار است که توانسته است 6.5 درصد از ابتدای هفته را بازیابی کند.

مرتبط با

مایکل سیلر بیانیه هوش مصنوعی بیت کوین (BTC) مهمی را ارائه کرد

فرمول کیوساکی برای موفقیت

نویسنده کتاب “پدر پولدار پدر فقیر” “حکمت های پدر ثروتمند” را در مورد کتاب خود و شرکتش به همین نام به اشتراک گذاشت که به مشتریان می آموزد چگونه امور مالی خود را مدیریت کنند.

کیوساکی اغلب در توییت‌ها، پادکست‌ها و مصاحبه‌های خود از این دانش به عنوان «خرد مالی» یا «ضریب هوشی مالی» یاد می‌کند. این بار، او بینشی در مورد “موفقیت در زندگی” به اشتراک گذاشت. کیوساکی خاطرنشان کرد که نه تنها به این بستگی دارد که در بازی زندگی چه کارت هایی به شما داده می شود، بلکه به این بستگی دارد که “وقتی با دست بدی به شما داده می شود، چقدر خوب ورق های خود را بازی می کنید.”

کیوساکی: بیت کوین تا ماه اوت به 350000 دلار خواهد رسید

در اوایل سال جاری، رابرت کیوساکی پیش بینی قابل توجهی کرد و گفت که بیت کوین تا ماه اوت سال جاری به حداقل 350000 دلار خواهد رسید. توجیه این برآورد افزایش بدهی ملی ایالات متحده است زیرا دولت این کشور به چاپ میلیاردها دلار آمریکا ادامه می دهد.

اما امسال جامعه ارزهای دیجیتال انتظار دارد که فدرال رزرو شروع به کاهش نرخ بهره کند. اگر این اتفاق بیفتد، یک اتفاق مثبت برای بیت کوین خواهد بود.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید