نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر» میزان خرید بیت کوین خود را پس از تأیید ETF به اشتراک می‌گذارد، SHIB صفر دیگری را حذف می‌کند، مدیر عامل Ripple تأیید SEC را جشن می‌گیرد: Crypto News Digest توسط U.Today


در اینجا سه ​​خبر مهمی که U.Today به شما ارائه می دهد آورده شده است.

نویسنده “پدر پولدار پدر فقیر” فاش می کند که پس از تایید ETF چقدر بیت کوین خریده است

رابرت کیوساکیمرشد مالی و نویسنده کتاب پرفروش جهان «پدر پولدار پدر فقیر» اخیراً برای پیش بینی بدبینانه دیگری از بازار به پلتفرم X رفته است. در پست خودکیوساکی از پیروان خود دعوت کرد تا برای نجات اقتصاد، پیامدهای احتمالی شکست خزانه‌داری آمریکا و فدرال رزرو و دکترای این مؤسسات دولتی را در نظر بگیرند. به گفته نویسنده، اگر دلار آمریکا سقوط کند، ایالات متحده احتمالاً دچار تورم شدید خواهد شد. کیوساکی طبق معمول با تبلیغ بزرگترین ارز دیجیتال جهان به عنوان یک دارایی امن نوشت: «به همین دلیل امروز 5 بیت کوین دیگر خریدم. در زمان نگارش این مقاله، پنج بیت کوین 230355 دلار ارزش دارد (بیت کوین با قیمت 46071 دلار معامله می شود). خرید کیوساکی احتمالاً پس از چراغ سبز SEC برای ETF های بیت کوین صورت گرفت. بعنوان یادآوریتوسعه قابل توجه بازار در 10 ژانویه زمانی رخ داد که تنظیم کننده 11 برنامه ETF بیت کوین از جمله BlackRock، VanEck، Fidelity، Ark Invest و Grayscale را تایید کرد.

Shiba Inu (SHIB) یک صفر دیگر را پاک می کند

دیروز پول میم شیبا اینو (SHIB). یک صفر دیگر گرفتم برای شادی بزرگ جامعه SHIB. طبق CoinMarketCap، در زمان نوشتن این مقاله، میم کوین با قیمت 0.00001021 دلار معامله می شود. این دستاورد نشان دهنده شکستن موانع، رسیدن به ارتفاعات جدید در ارزش بازار، و به رسمیت شناختن بیشتر در فضای ارزهای دیجیتال است. توکن SHIB یکی از بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده بود که پس از یک حرکت بزرگ برای صنعت ارزهای دیجیتال که سال‌ها پیش‌بینی می‌شد ارزش آن افزایش یافت – تایید ETF بیت کوین توسط SEC. تصمیم مثبت رگولاتور موج جدیدی از خوش بینی را به بازار آورد و قیمت ارزهای دیجیتال مختلف از جمله شیبا اینو را افزایش داد. در همین حال، SHIB رهبری Shytoshi Kusama را بر عهده دارد توضیح داد برنامه بلندپروازانه او برای آینده توکن SHIB، یعنی معرفی توکن های نام SHIB با هدف پر کردن شکاف بین اینترنت سنتی و وب 3.0.

مدیر عامل ریپل تأیید SEC را جشن می گیرد

به زودی x پستبراد گارلینگ هاوس، مدیرعامل Ripple، نقطه عطف اصلی – تایید SEC از ETF های بیت کوین نقطه ای – را که از روز چهارشنبه مورد بحث کل صنعت کریپتو بوده است، تبلیغ کرد. اهمیت این لحظه قابل اغراق نیست. گارلینگ هاوس نوشتمن به همه کسانی که برای تحقق این نتیجه مورد انتظار تلاش کردند تبریک می گویم. مدیر عامل شرکت سپس تاکید کرد که تایید بیت‌کوین ETF یک گام بزرگ در جهت مشروعیت بخشیدن به ارزهای دیجیتال به عنوان یک طبقه دارایی است و ابراز امیدواری کرد که این حرکت پذیرش و سرمایه‌گذاری بیشتر نهادی را تشویق کند. او انتظار دارد که تمرکز از تجارت سفته‌بازی به استفاده‌های گسترده‌تر و واقعی‌تر از ارزهای دیجیتال تغییر کند و موقعیت آن را به عنوان یک طبقه دارایی مشروع تقویت کند. پست گارلینگ هاوس توجه زیادی را از سوی جامعه کریپتو X جلب کرد و به ۹۵۰۰ لایک و تقریبا ۵۰۰ نظر رسید.
نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید