نویسنده «پدر پولدار، پدر فقیر» می گوید زمان خرید بیت کوین فرا رسیده است نه سهام و اوراق قرضه


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • زمان خرید «به همان اندازه که می توانید بیت کوین» بخرید.
  • بیت کوین به لطف نصف شدن – کیوساکی به سمت 300000 دلار حرکت می کند

سرمایه گذار و نویسنده مشهور کتاب (مشهور به خاطر کتابش در زمینه سواد مالی، “پدر پولدار، پدر فقیر” منتشر شده در اواخر دهه 1990 و چندین کتاب بعدی در مورد بازارهای مالی) رابرت کیوساکی آن را گرفت هشداری را در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) درباره وضعیت فعلی بازارهای مالی و نقش بیت کوین در وضعیت اقتصادی فعلی منتشر کرد.

بیت کوین به لطف نصف شدن – کیوساکی به سمت 300000 دلار حرکت می کند

در اوایل سال جاری، کیوساکی، مانند بسیاری دیگر از طرفداران بیت کوین، در مورد رویداد آینده نصف شدن بیت کوین در توییتر/X صحبت کرد و بر اهمیت بسیار آن تأکید کرد. مانند بسیاری از علاقه مندان به بیت کوین، کیوساکی، نویسنده کتاب «پدر پولدار پدر فقیر»، انتظار دارد که قیمت بیت کوین پس از این نقطه عطف بزرگ به شدت افزایش یابد زیرا بیت کوین را به کمبود نهایی نزدیک می کند.

پس از نصف شدن برنامه ریزی شده برای پایان ماه آوریل، مقدار بیت کوین استخراج شده در هر بلوک از 6.25 بیت کوین به 3125 بیت کوین کاهش می یابد و بنابراین مقدار کل بیت کوین تولید شده روزانه از 900 بیت کوین به 450 بیت کوین کاهش می یابد. کیوساکی بر این باور است که بیت کوین تا پایان سال به 300000 دلار افزایش خواهد یافت که به واسطه نصف شدن و جاری شدن جریان ETF بیت کوین تقویت می شود.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید