نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر» می‌گوید «فرود نرم» در اقتصاد وجود ندارد، ارتش رمزارز واکنش نشان می‌دهد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کارآفرین رابرت کیوساکی، سرمایه‌گذار معروف بیت‌کوین و نویسنده کتاب «پدر پولدار پدر فقیر»، کتابی کلاسیک درباره مدیریت مالی، از پلتفرم X برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه‌های خود در مورد وضعیت فعلی اقتصاد ایالات متحده استفاده کرد.

او اشاره کرد که با وجود اینکه اوضاع خوب به نظر نمی رسد، ممکن است هنوز امیدی وجود داشته باشد.

جامعه ارزهای دیجیتال برای پاسخ به توییت کیوساکی عجله کرد.

اقتصاد ایالات متحده در رکود است، اما یک مشکل وجود دارد: کیوساکی

کیوساکی کارشناس برجسته مالی در توییتی نوشت که معتقد است اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر در وضعیت رکود قرار دارد. او سپس تعریفی از افسردگی ارائه کرد: «اقتصادی که رشد کمتر از حد متوسط ​​را تجربه می‌کند».

او گفت این بدان معناست که اقتصاد ایالات متحده می تواند به رشد خود ادامه دهد، حتی اگر کمتر از پتانسیل واقعی خود باشد. کیوساکی به خوانندگان خود در توییتر/X یادآوری کرد که اقتصاد در سه ماهه آخر سال گذشته 3.4 درصد رشد کرده است. سه ماهه اول سال جاری کمتر از نیمی از این رشد را شاهد بودیم: 1.6 درصد.

کیوساکی معتقد است که هیچ فرود نرمی برای اقتصاد ایالات متحده وجود نخواهد داشت، اما او همچنان خوش بین به نظر می رسد زیرا اقتصاد بدون توجه به هر چه به رشد خود ادامه می دهد. او همچنین از خوانندگان خود درخواست کرد که اخبار جعلی را باور نکنند.

علاوه بر این، طبق توییت های قبلی خود، این کارشناس مالی یک شرط بندی مالی بزرگ روی بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو جهان انجام داده و می کند.

جامعه کریپتو به بیانیه کیوساکی پاسخ می دهد

اعضای جوامع مختلف رمزنگاری به پیام کیوساکی در نظرات پاسخ دادند. یکی از آنها، یک حساب کاربری با مضمون XRP، پیشنهاد کرد که تعریف افسردگی باید مطابق آنچه کیوساکی در توییت خود گفته است، تغییر کند.

برخی شروع به انتقاد از نویسنده کردند و برخی دیگر او را به یاد بیت کوین، یکی از دارایی های مورد علاقه او انداختند. اکثریت نظرات مثبتی گذاشتند، بیت کوین را تحسین کردند و از کیوساکی به خاطر توییت هایش تشکر کردند که به نظرشان مفید و الهام بخش بود.

به گفته کیوساکی، بیت کوین امسال به 100000 دلار رسید

کیوساکی در اوایل سال جاری اظهار داشت که انتظار دارد بیت کوین تا سپتامبر به 100000 دلار برسد. وی اظهار داشت که یکی از بزرگترین عوامل این امر نصف شدن بیت کوین خواهد بود. نصف شدن در 19-20 آوریل (بسته به منطقه زمانی) انجام شد.

نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر» همچنین گفت که قصد دارد قبل از نصف شدن، ده بیت کوین دیگر بخرد، زیرا انتظار افزایش قیمت زیادی دارد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید