نویسنده «پدر پولدار، پدر فقیر» فاش می‌کند که اگر بیت کوین به 200 دلار کاهش پیدا کند، چه می‌کند.


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • دنت پیش بینی می کند بیت کوین به 200 دلار کاهش می یابد، در اینجا نظر کیوساکی است
  • “کسانی که بیت کوین دارند ثروتمندتر خواهند شد”

رابرت کیوساکی، که به عنوان یک سرمایه گذار برجسته، مدرس مدیریت مالی و نویسنده کتاب «پدر پولدار پدر فقیر» شناخته می شود، از پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) برای به اشتراک گذاشتن پیام مهم دیگری در مورد بیت کوین استفاده کرد.

این بار، کیوساکی، کارشناس مالی، پیش‌بینی هری دنت، اقتصاددان و نویسنده مالی را لمس کرد، که انتظار دارد به زودی بزرگترین سقوط تاریخ رخ دهد. علاوه بر این، کیوساکی به اشتراک گذاشت که در صورت عقب نشینی بیت کوین به سطح 200 دلار، مطابق با پیش بینی دنت، چه اقداماتی انجام خواهد داد.

دنت پیش بینی می کند بیت کوین به 200 دلار کاهش می یابد، در اینجا نظر کیوساکی است

نویسنده مشهور “پدر پولدار پدر فقیر” و کتاب های دیگری که به دنبال کیوساکی در مورد مدیریت ثروت منتشر شد، به پیش بینی اخیر اقتصاددان برجسته و نویسنده کتاب هری دنت اشاره کرد. به گفته او، کیوساکی می‌گوید که «بزرگ‌ترین همه چیز» در راه است و با کاهش ارزش املاک و مستغلات شخصی (منازل) «ببی‌بوم‌ها» بیشترین ضرر را متحمل خواهند شد.

به گفته دنت، شاخص S&P تا 80 درصد سقوط خواهد کرد و بیت کوین، ارز دیجیتال پرچمدار جهان، به سطح قیمت 200 دلاری که آخرین بار در سال 2013 مشاهده شده بود، باز خواهد گشت.

رابرت کیوساکی در توییتی نوشت که اگر پیش‌بینی‌های شوم دنت محقق شود، املاک، طلا و نقره بیشتری خواهد خرید. اگر بیت کوین واقعاً به 200 دلار سقوط کند، نویسنده می گوید: “تا آنجا که بتوانم سکه می خرم.”

“کسانی که بیت کوین دارند ثروتمندتر خواهند شد”

کیوساکی گفت: اگر پیش‌بینی فوق‌الذکر هری دنت محقق شود، “کسانی که آماده هستند به زودی مولتی میلیونر و احتمالاً چند میلیاردر جدید خواهند شد.” رابرت بیان می کند که حتی اگر این اتفاق نیفتد یا در سطح دیگری اتفاق بیفتد، سرمایه گذارانی که طلا، نقره و بیت کوین دارند، ثروت خود را افزایش خواهند داد.

او سپس به مخاطبان خود (2.1 میلیون دنبال کننده در توییتر/X) یادآور شد: «طلا و نقره پول خداست. بیت کوین پول مردم است و دلار پول جعلی است.

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، کیوساکی توییت کرد که قصد دارد تا قبل از آوریل، یعنی ماهی که چهارمین نصف کردن بیت کوین برای امسال برنامه ریزی شده است، 10 بیت کوین دیگر را مصادره کند. او همچنین اعتراف کرد که بیت کوین می تواند کلاهبرداری باشد، اما این برای او اهمیتی ندارد زیرا اگر چنین باشد، بیت کوین کلاهبرداری بیش از همه ارزهای فیات جهانی نیست.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید