نویسنده “پدر پولدار پدر فقیر” ساده ترین راه برای میلیونر شدن را فاش می کند


رابرت کیوساکی، تاجر و نویسنده آمریکایی، که به خاطر نوشتن مجموعه محبوب کتاب‌های مالی شخصی به نام «پدر پولدار پدر فقیر» شهرت دارد، اظهار داشت که داشتن بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال، «آسان‌ترین» راه برای میلیونر شدن است.

در حالی که ممکن است رسیدن به ارزش خالص هفت رقمی با راه اندازی کسب و کار خود دشوار باشد، کیوساکی ادعا می کند که ارز دیجیتال پیشرو در واقع سخت برای او کار می کند:

X در شبکه اجتماعی گفت: “به دست آوردن میلیون ها دلار به عنوان یک کارآفرین سخت است. می دانم. شما باید واقعا باهوش، فداکار و خوش شانس باشید تا با راه اندازی کسب و کار خود میلیونر شوید. من بیت کوین را پس انداز می کنم زیرا بیت کوین کار سخت را انجام می دهد.” رسانه ها. شبکه.

مرتبط با

برخی از پیروان کیوساکی خاطرنشان کردند که اکنون تقریبا غیرممکن است که جو معمولی با بیت کوین میلیونر شود زیرا ارز دیجیتال امروز بسیار گران است.

شرکت تحقیقاتی Kaiko اخیراً فاش کرده است که تعداد کیف پول‌های میلیونر بیت‌کوین که روزانه ایجاد می‌شود نزدیک به 2000 است.

مرتبط با

طبق گزارش گلس‌نود، تقریباً 115000 آدرس کیف پول وجود دارد که بیش از یک میلیون دلار بیت کوین را در خود جای داده است. شایان ذکر است که این کیف پول ها ممکن است لزوماً متعلق به سرمایه گذاران فردی نباشند.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayکیوساکی اخیراً با پیش‌بینی اینکه قیمت بیت‌کوین می‌تواند تا ماه آگوست به 350000 دلار برسد، جامعه ارزهای دیجیتال را مورد تمسخر قرار داد.

ارز دیجیتال پیشرو از نظر ارزش بازار پس از افت 2.6 درصدی در 24 ساعت گذشته، در حال حاضر با قیمت 67730 دلار در صرافی بیت استمپ معامله می شود.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید