نویسنده «پدر پولدار، پدر فقیر» پیش‌بینی شگفت‌انگیزی از قیمت بیت‌کوین انجام می‌دهد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نویسنده آمریکایی رابرت کیوساکی که به خاطر مجموعه کتاب های مالی شخصی «پدر پولدار، پدر فقیر» شهرت دارد. شوکه شده انجمن ارزهای دیجیتال با آخرین تماس قیمت بیت کوین.

کیوساکی پیش بینی کرد که قیمت ارز دیجیتال پیشرو تا اواسط آگوست به 350000 دلار خواهد رسید. وی افزود: “این یک پیش بینی است. این یک حدس و گمان است، یک ایده است، اما دروغ نیست. این طعمه ای برای مکنده ها است، اما دروغ نیست، زیرا هر گونه پیش بینی در مورد آینده دروغ نیست.”

این تاجر آمریکایی “اطمینان دارد” که بیت کوین همراه با اتریوم و سولانا به رشد خود ادامه خواهد داد.

فالوورهای کیوساکی از آخرین هدف قیمتی او شگفت زده شدند، زیرا بیت کوین در حال حاضر زیر سطح 71000 دلار معامله می شود.

مرتبط با

برای اینکه پیش بینی بسیار صعودی محقق شود، ارز دیجیتال پرچمدار باید در دو ماه آینده 392 درصد افزایش یابد. با وجود هیجان اخیر در مورد افزایش ورودی بیت کوین ETF، چنین سناریویی بعید به نظر می رسد.

بزرگترین ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت 70914 دلار در صرافی Bitstamp پس از افزایش به 71740 دلار در حال تغییر است.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayمایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال پیش‌بینی کرد که اگر بیت‌کوین بتواند از سطح ۷۳ هزار دلار عبور کند، امسال می‌تواند به قیمت ۱۰۰ هزار دلار یا حتی بالاتر برسد. تام لی از Fundstrat فکر می کند بیت کوین به طور بالقوه به 150000 دلار خواهد رسید. اما حتی سرسخت ترین پرمابول ها هم می پذیرند که هدف کیوساکی بسیار خوش بینانه خواهد بود.

در ماه آوریل، او همچنین هدف صعودی بلندمدت 2.3 میلیون دلاری را که توسط نویسنده کتاب «پدر پولدار پدر فقیر»، کتی وودز آرک اینوست، پیشنهاد شده بود، تأیید کرد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید