«پدر پولدار پدر فقیر» نویسنده: هرگز ETF بیت کوین را نخواهم خرید


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • نه به ETF های بیت کوین، در اینجا دلیل آن است
  • کیوساکی معتقد است بیت کوین به 2.3 میلیون دلار خواهد رسید

رابرت کیوساکی، کارشناس سرمایه گذاری و نویسنده کتاب کلاسیک مدیریت مالی، “پدر پولدار، پدر فقیر” و حامی بیت کوین، از پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) استفاده کرد تا به مخاطبانش بگوید که چه فکر می کند. ETF های بیت کوین که بسیار مورد اعتراض قرار گرفته اند.

کیوساکی دلیل اصلی را توضیح داد که چرا هرگز آن را نخریده است. همانطور که سرمایه گذار قبلا بارها نوشته است، علاوه بر بیت کوین، طلا و نقره فیزیکی را نیز به عنوان دارایی امن ترجیح می دهد و همچنین املاک و مستغلات را دوست دارد. این همان کاری است که او در دهه 1990، زمانی که کتاب مورد نظرش برای اولین بار منتشر شد، شروع کرد.

نه به ETF های بیت کوین، در اینجا دلیل آن است

رابرت کیوساکی در توییتی اعلام کرد که قصد ندارد هیچ صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین را خریداری کند. این کارشناس گفت که ترجیح می‌دهد روی دارایی‌های واقعی سرمایه‌گذاری کند نه بر روی محصولات مالی وال استریت. او به 2.1 میلیون دنبال کننده خود یادآوری کرد که او صاحب معادن و سکه های طلا و نقره است، اما نه ETF بر اساس آن فلزات گرانبها.

او همچنین به‌عنوان مالک آپارتمان مستقیماً در املاک سرمایه‌گذاری می‌کند، اما نه در ETF‌های املاک. او افزود که این وجوه برای اکثر افراد و مؤسسات بهترین است.

با این حال، کیوساکی توضیح داد که چون یک کارآفرین است، ترجیح می دهد از محصولات مالی وال استریت دور بماند و محصولات خود را بسته بندی کند. در اینجا نویسنده “پدر پولدار پدر فقیر” می گوید: “چه چیزی برای شما بهتر است؟” پاسخ به سوال مهم است.

کیوساکی معتقد است بیت کوین به 2.3 میلیون دلار خواهد رسید

کیوساکی در توییتی که اوایل این هفته منتشر شد، کتی وود، سرمایه‌گذار مشهور و مدیرعامل Ark Invest (و همچنین یکی از صادرکنندگان بیت‌کوین ETF) را تحسین کرد. کیوساکی به طور خاص در مورد پیش بینی اخیر خود صحبت کرد که بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو در جهان، در آینده تا 2.3 میلیون دلار افزایش خواهد یافت.

او در توییت گفت که ممکن است اشتباه کند، اما کیوساکی همچنان نوشت که معتقد است بیت کوین در نهایت می تواند به بالاترین حد خود برسد. با این حال، او نوشت، اکثر مردم تقریباً هیچ بیت کوینی ندارند زیرا ترجیح می دهند با آن ایمن بازی کنند. کیوساکی معتقد است که اشتباهات بهتر از هر مکتبی به سرمایه گذاران آموزش می دهند و افراد موفق همیشه از اشتباهات خود درس می گیرند بدون اینکه از اشتباه کردن هراس داشته باشند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید