نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر» بیت کوین را یک سرمایه گذاری سریع می نامد، منظور او این است


تصویر روی جلد از www.youtube.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • سرمایه گذاری سریع و بیت کوین، لیتیوم
  • کیوساکی می گوید بیت کوین در تابستان امسال 350000 دلار است

رابرت کیوساکی که به خاطر کتاب «پدر پولدار پدر فقیر» و همچنین سرمایه‌گذاری فعالش در بیت‌کوین و سایر دارایی‌های سوداگرانه شناخته می‌شود، توییتی طولانی منتشر کرد تا درباره بیت‌کوین و سایر سرمایه‌گذاری‌های سریع صحبت کند.

نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر» در مورد آموزش کسب و کار خود به کارآفرینان جدید و آموزش آنها برای بهبود «ضریب هوشی مالی» صحبت می کند. او در مورد “سرمایه گذاری های سریع” از جمله بیت کوین و سرمایه گذاری در دارایی جدیدی صحبت می کند که در آینده نزدیک بسیار سودآور خواهد بود زیرا برای محیط زیست خوب است و احتمالاً تقاضای زیادی خواهد داشت.

سرمایه گذاری سریع و بیت کوین، لیتیوم

رابرت کیوساکی در مورد «بازی رومیزی جریان نقدینگی» که «پدر پولدار» به مشتریانش می فروشد به مخاطبان گفت. وی تاکید کرد که در این بازی سرمایه گذاران “ضریب هوشی مالی” خود را ثابت کرده و بهبود خواهند بخشید. او در حین صحبت در مورد بازی، آن را با رویدادهای واقعی مقایسه کرد. او نوشت که مردم از «مسابقه موش‌ها» به «مسابقه سریع» فارغ‌التحصیل می‌شوند.

کیوساکی اعلام کرد که او نیز بیش از 30 سال است که در سرمایه گذاری های Fast Track سرمایه گذاری کرده است. آنها «خیلی سرگرم‌کننده‌تر» هستند و به «ضریب هوشی مالی» بسیار بالاتری نیاز دارند، زیرا ریسک بسیار بیشتری را در بر می‌گیرند و بازدهی بسیار بالاتری را وعده می‌دهند، مشروط بر اینکه کارآفرین و تیمش در مورد آن به اندازه کافی هوشمند باشند.

کیوساکی عکسی از خودش و همسرش مارین کاتوسا در کانادا منتشر کرد که روی رگ لیتیومی به ارزش 5 میلیون دلار نشسته اند.

گورو و نویسنده مالی 2.5 میلیون خود را یادآوری کرد کیوساکی نوشت: «لیتیوم به نجات سیاره کمک می‌کند. با این حال او بیت کوین را فراموش نمی کند و می گوید همیشه در هر مصاحبه ای این را تکرار می کند: «طلا، بیت کوین، لیتیوم».

مرتبط با

کیوساکی می گوید بیت کوین در تابستان امسال 350000 دلار است

کیوساکی اوایل این ماه با پیش‌بینی جسورانه‌ای در مورد قیمت بیت‌کوین، جامعه کریپتو را شگفت‌زده کرد و گفت که بیت کوین می‌تواند تا آگوست سال جاری به 350000 دلار برسد.

با این حال، این هفته او اعلام کرد که ترجیح می دهد مستقیماً بیت کوین بخرد و هرگز در یک ETF بیت کوین سرمایه گذاری نخواهد کرد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید